Brilantní novinka a sprejová klasika

01. 07. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost COLORLAK slaví v letošním roce 85 let od svého vzniku. Nejprodávanější produktovou řadou jsou, jak již název napovídá, barvy pro univerzální použití řady UNIVERZÁL. Specialitou firmy jsou pak zejména nátěrové hmoty ve sprejích.

Jedním z těchto produktů je i Profi Sprej – univerzální rychleschnoucí barva na kov, dřevo a plasty pro venkovní a vnitřní použití. Sprej slouží například k nástřikům jízdních kol, nářadí, zařízení domácností a dřevěných případně i plastových výrobků nebo dílů. Vedle použití na běžné povrchy jej lze využít rovněž na úpravy nestandardních materiálů – ozdob, suchých vazeb, travin, vánočních dekorací apod. Velmi praktické je použití sprejů při práci na hůře dostupných místech. Na trh je dodáván v ekonomickém 400 ml balení, v širokých barevných odstínech jak v lesklém, tak i v metalickém provedení. Bílá a černá barva je zákazníkům nabízena také v matu. Novinkou, určenou pro finální povrchovou úpravu kovů, dřeva, keramiky, kamenů, betonu, skla, papíru a některých plastů, je Hobby sprej.

Novinkou v sortimentu je pro letošní rok vinylová matná interiérová barva Briliant mat V 2091 určená do obytných prostor s vysokým stupněm zatížení. Její použití je opravdu široké. Lze ji použít k ochranným a dekorativním malbám stěn a stropů v interiéru, k nátěrům zdiva, sádrokartonů, dřeva, dřevotřískových, dřevovláknitých a cementotřískových desek, betonových panelů či panelů z lehčených stavebních hmot, papíru a strukturních tapet. Předností této barvy je například vysoká krycí schopnost a bělost, výborná omyvatelnost a otěruvzdornost, vysoká vydatnost a propustnost či dobrá přilnavost ke starým disperzním nátěrům. Za zmínku stojí i rychlé zasychání, kdy při 20 °C barva zasychá 2 až 4 hodiny.

Více na www.colorlak.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: barvy natery
Sdílejte článek

Diskuze