Kvalitu a designové trendy v oblasti domácího tónování

11. 02. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Novinku pro domácí tónování uvádí na trh Primalex, vedoucí značka v oblasti malířských nátěrů a barev.

Tónovací barva Primalex MIXX představuje kvalitní barevné řešení za příznivou cenu odpovídající zároveň současným trendům v interiérovém designu. S využitím nové tónovací barvy je možné obarvit jakýkoli bílý malířský nátěr Primalex, díky vysoké kvalitě je ale barva vhodná také k použití v neředěném stavu. Nerozředěnou omyvatelnou barvou Primalex MIXX lze realizovat na stěnách nejrůznější dekorace nebo díky sytému odstínu barvy zdůraznit vybrané detaily. Novinku lze zakoupit ve 14 svěžích odstínech, a to například v prodejnách sítě Dům barev

Primalex MIXX představuje mezi stávajícími tónovacími barvami prémiový výrobek – vychází z dlouholetých zkušeností s domácím tónováním, ale navíc přináší vysokou kvalitu za zajímavou cenu, spojenou s jistotou namíchání právě toho odstínu, který je požadován. Díky světlostálosti odstínů a dalším vlastnostem barvy je možné Primalex MIXX využít také pro tónování fasádních barev.

Primalex MIXX oslovuje nové zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Těm nabízí atraktivní trendové odstíny a zároveň možnost ovlivnění sytosti odstínu, a tím pádem také prostor pro vlastní kreativitu. Primalex MIXX je kvalitní omyvatelná barva (omyvatelnost – více než 10.000 cyklů dle DIN 53778; třída 2 dle ČSN EN 13 300), vhodná také pro samostatné použití.

Primalex MIXX zaujme také přitažlivým obalem. Stříbrný obal v regálech vynikne a podtrhne pocit vysoké kvality. Kromě toho je láhev stabilní, praktická pro snadné uchopení a manipulaci. Obal nemá žádné hrany, takže obsah lahve lze beze zbytky vylít. Láhev nového Primalex MIXX má unikátní široké postranní průhledítko, které umožňuje kontrolu barevnosti obsahu a přitom nebrání představit si, jaký odstín ředěním vznikne. Zcela průhledné lahve totiž často brání výběru odstínů s vyšším rozdílem mezi barevností koncentrátu a výsledného nátěru po ředění. Etiketa Primalex MIXX přímo ukazuje výsledky ředění a dává tedy téměř stejnou představu o možném dosažitelném odstínu jako vzorník. Nad čarou jsou vidět poměry ředění vedoucí k požadovanému odstínu. Pod čarou jsou uváděny počty balení Primalex MIXX potřebné k obarvení Primalexu Polar 7,5 kg na požadovaný odstín.

Vydatnost Primalex MIXX při samostatném použití: 8 – 10 m2 v jedné neředěné vrstvě
Primalex MIXX je na trh dodáván ve dvou velikostech: 1kg a 500g.

Více na www.primalex.cz

Kategorie: Novinky Trendy
Tagy: design interier natery
Sdílejte článek

Diskuze