Zdroj: ABF

CZECH INTERIOR AWARD: nové prestižní ocenění v oboru interiérového designu

07. 02. 2024 Sdílet

Zajímá vás obor interiérového designu? V tom případě jistě víte, že od loňského roku odstartoval první ročník prestižního ocenění CZECH INTERIOR AWARD. I když soutěžit mohou jen profesionální interiéroví designéři a architekti, projekt může přihlásit jak investor, tak i realizátor či dodavatel vybavení. Stačí mít souhlas autora, kterému to jistě nebude vadit.

Váš nový interiér tak může být oceněn a stát se mediální hvězdou. Za zmínku stojí i fakt, že lze přihlašovat realizace až tři roky zpět. Není tedy podmínkou, aby byla realizace dokončena loni. To otevírá další možnosti k získání této ceny.

Modrá koupelna

Zdroj: ABF

Nutné je dodat, že přihlásit jde jen takové návrhy, které jsou již realizované.
Získat ocenění lze v sedmi kategoriích:

1. SOUKROMÝ INTERIÉR – PROPOJENÝ PROSTOR
2. SOUKROMÝ INTERIÉR – JEDNOTLIVÉ MÍSTNOSTI
3. VEŘEJNÝ INTERIÉR – HOTEL/UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ
4. VEŘEJNÝ INTERIÉR – RESTAURACE, KAVÁRNA, BAR
5. VEŘEJNÝ INTERIÉR – KOMERČNÍ A PREZENTAČNÍ PROSTORY
6. CENA TV BYDLENÍ.CZ
7. CENA VEŘEJNOSTI

Co vše lze přihlásit?

Možná vás překvapí, že v kategorii soukromý interiér lze přihlásit i jednotlivé místnosti jako je třeba dětský pokoj, ložnice, pracovna nebo vstupní hala. Do veřejných interiérů navíc přibyla kategorie VEŘEJNÝ INTERIÉR – KOMERČNÍ A PREZENTAČNÍ PROSTORY, kam spadají jak různé typy obchodů, ale i galerie, muzea, netradiční expozice nebo specializované butiky.

Moderní restaurace

Zdroj: ABF

Ocenění budou předána první den prestižního veletrhu DESIGN SHAKER, tedy ve čtvrtek 11. dubna 2024 po odborné konferenci Materiál + Trend na výstavišti PVA EXPO PRAHA. O výsledcích bude rozhodovat devíti členná porota složená z pečlivě vybraných odborníků, jak z oblasti praxe, školství, médií tak včetně zahraničního zástupce.

Zelený dětský pokoj

Zdroj: ABF

Organizátorem projektu je společnost ABF a. s., největší pražský organizátor veletrhů s rozsáhlým portfoliem zahrnujícím i veletrh v oblasti bytového designu jako je již zmíněný DESIGN SHAKER, ale také veletrhy FOR INTERIOR, či FOR ARCH, a také organizátor prestižních soutěží včetně ocenění ARCHITEKT ROKU, ARCHITEKT OBCÍ a YOUNG ARCHITEKT AWARD.

Houpací křeslo

Zdroj: ABF

Možnost přihlásit se byla spuštěna 20. září 2023 a termín uzávěrky je 23. února 2024. Přihlásit se můžete on-line na: www.interioraward.cz.

Fotogalerie

Zdroj: PR článek společnosti ABF

Kategorie: Novinky
Tagy: design interier soutěž
Sdílejte článek