Exkluzivní řada s novou recepturou pro profesionální použití

21. 06. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Dům barev, síť maloobchodních prodejen specializovaných na prodej nátěrových hmot, uvádí na trh novou privátní řadu vysoce kvalitních nátěrových hmot Dům barev BLUE-LINE. Exkluzivní řada vnitřních nátěrových hmot BLUE-LINE je určena především pro všechny řemeslníky a profesionály v oboru a zahrnuje: klasický vnitřní malířský nátěr LINEA, disperzní vnitřní malířský nátěr s výbornou krycí schopností EXPERT, disperzní vnitřní malířský nátěr s vysokou bělostí MASTER a universální penetrační prostředek UNIPEN. Nátěrové hmoty z řady BLUE-LINE, které za přijatelnou cenu pořídíte ve všech 110ti prodejnách sítě Dům barev, vynikají zcela novou recepturou, vysokou kvalitou, snadnou aplikovatelností i atraktivními obaly. Všechny výrobky BLUE-LINE kvalitativně splňují náročné požadavky profesionálů a jejich užitné vlastnosti byly pozitivně hodnoceny v nezávislém testování zaštítěném Cechem malířů a lakýrníků ČR.

Dům barev BLUE – LINE LINEA představuje klasický vodou ředitelný vnitřní bílý malířský nátěr, mezi jehož hlavní benefity patří hluboký mat, vysoká vydatnost či snadné tónování i aplikace. LINEA je určená pro použití do vnitřních prostor, je vhodná pro povrchovou úpravu zejména vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot, které mohou přicházet do nepřímého styku s potravinami.

Dům barev BLUE – LINE EXPERT, disperzní vnitřní malířský nátěr s výbornou krycí schopností (hodnota vydatnosti až 12 m2/kg), disponuje otěruvzdorností za sucha, výbornou bělostí a snadnou tónovatelností. EXPERT je připravený k použití do vnitřních prostor pro povrchovou úpravu především vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot, popř. strukturních papírových tapet, které mohou přicházet do nepřímého styku s potravinami.

Dům barev BLUE – LINE MASTER, disperzní vnitřní malířský nátěr s extra vysokou bělostí (min. 93% BaSO4), vyniká matným vzhledem, velmi dobrou paropropustností a dokonalou otěruvzdorností za sucha. MASTER je určený k okamžitému použití do vnitřních prostor pro povrchovou úpravu zejména klasických i sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých, dřevotřískových, dřevovláknitých a cementotřískových desek, betonu nebo panelů z lehčených hmot, popř. strukturních papírových tapet, které mohou přicházet do nepřímého styku s potravinami.

Všechny tři produkty, Dům barev BLUE-LINE LINEA, EXPERT i MASTER, jsou vyráběny z ekologicky nezávadných surovin v balení o hmotnostech 7,5, 18 a 40 kg. Důkladně promíchané nátěry se v doporučovaných vrstvách aplikují štětkou/štětcem, válečkem nebo stříkáním airless technikou na vyzrálý, všech nečistot, plísní a mastnoty zbavený podklad. Silnější vrstvy starých nátěrů je třeba z povrchu oškrábat. Pro zpevnění podkladu a zvýšení jeho soudržnosti je před nátěrem vhodné aplikovat penetrační nátěr UNIPEN.

Dům barev BLUE – LINE UNIPEN
, universální penetrační prostředek pro vnější i vnitřní použití, je určený k napouštění dosud nenatřených, dobře vyzrálých a savých podkladů. UNIPEN podklad zpevňuje a sjednocuje rozdílnou savost různorodých materiálů používaných při opravách omítek. Omezuje tvorbu vlasových trhlinek na finální povrchové úpravě stavebních děl a zvyšuje přilnavost dalších vrstev nátěrů, lepidel či tmelů na penetrovaných podkladech. Pořídit můžete 3l nebo 5l balení.

Pro další informace navštivte www.dumbarev.cz

Kategorie: Novinky Trendy
Tagy: barvy natery
Sdílejte článek

Diskuze