Zdroj: Breno

Dětské koberce a PVC, které vaše děti zaujmou

01. 08. 2022 Sdílet

Na následujících řádcích vám představíme několik tipů, které naleznete v naší nabídce.

Koberců, se kterými se vy i vaše děti zabavíte, nabízíme hned několik. Nejoblíbenější, jsou velké koberce se silnicí. Než si však představíme dětské koberce, pojďme si něco říct o naší jedinečné novince na trhu, dětském PVC, které seženete pouze v prodejnách a na e-shopu Koberce BRENO.

PVC KIDS Simple City Play Mat

Jedná se o dětské pvc, které oproti hracím kobercům vyniká řadou dalších výhod, mezi něž patří snadná údržba, vyšší odolnost a životnost a zejména možnost zobrazení i těch nejmenších detailů. Je tak již předurčeno k řadě hracím příběhů, ve kterých Vaše děti uplatní veškeré svoje typy aut. Vše už jen záleží na fantazii Vašich nejmenších.. Rozměry hracího PVC: 100×150 cm.

Dětské pvc město

Zdroj: Breno

Little Village

Tento koberec představuje dokonalé hřiště pro každé dítě, s městečkem cestami a parkovišti. V naší nabídce ho najdete jako kusový koberec v rozměrech 100×165 cm, 140×200 cm a 160×230 cm. Na našich prodejnách je k dispozici i metrážní provedení v šířích 200, 300 a 400 cm. Promění tak dětský pokoj ve velké dětské hřiště, se kterým si vaše ratolesti vydrží hrát do nekonečna.

Dětský koberec malé město

Zdroj: Breno

Big city

Zatímco koberec LITTLE VILLAGE vyobrazuje spíše maloměsto, tento koberec vyobrazuje velkoměsto se vším všudy. Nechybí zde hasičské stanice, nemocnice, čerpací stanice, parkoviště, obchody ani spousta silnic. Stane se tak zaručeně domovem pro každého správného kluka se spoustou autíček. V naší nabídce je k dispozici jako kusový koberec opět v rozměrech 100×165 cm a 140×200 cm. Na našich prodejnách je k dispozici i metrážní provedení v šíři 400 cm.

Dětský koberec město a cesty

Zdroj: Breno

Všechna tato domácí dětská hřiště jsou dětem uzpůsobena v každém ohledu. Díky použití polyamidových vláken v kobercích mají koberce vysokou odolnost vůči oděru a vysokou odolnost vůči chemikáliím. Snadno se udržují a při případné nehodě se snadno vyčistí. Koberce poskytují díky úpravám i značnou odolnost proti uklouznutí, aby se předešlo většině pádů a následným zraněním. Když už se přeci jen nějaká nehoda stane a vaše dítě upadne, tyto koberce slouží jako tlumič, aby změkčili dopad a opět pomohli předejít zranění. Dokonce je lze použít i v kombinaci s podlahovým topením. Jediné, na co tak budete muset dávat pozor bude, aby si váš rošťák neprodřel kolena ve svátečních kalhotách.

Pokud chcete podpořit rozvoj vašeho dítěte tak máme zajímavé návrhy i v tomto ohledu.

World map

Tento koberec je ideální pro všeobecný rozhled malých badatelů. Vyobrazuje mapu světa s typickými prvky pro každou oblast. Najdete zde například tučňáky na Antarktidě, Sochu svobody a raketoplán v USA nebo klokany, medvídka koalu a Operu v Sydney v Austrálii. Váš malý génius si tak snadno a zábavným způsobem přiřadí známe obrazy k určité oblasti. K dostání v provedení 76,5×117 cm a 110×160 cm. Pratelné na 30 °C.

Dětský koberec mapa

Zdroj: Breno

Safari

Další dětský koberec, podporující vzdělávání malých dětí. Tento koberec se hravou formou snaží, pomoci malým dětem s výukou písmen a číslic. Kombinuje motivy afrického safari, africká zvířata, spoustu barev a hrací plochu s písmeny a čísly. Je jen na vás, jakou hru s tímto krásným kobercem vymyslíte. K dostání v provedení 76,5×117 cm a 110×160 cm. Pratelné na 30 °C.

Dětský koberec safari

Zdroj: Breno

A pokud si přejete pouze zkrášlit dětský pokoj a nezaujala vás žádná z předchozích možností, nabízíme i velký výběr různých dalších motivů, ze kterých si jistě vyberete.

Nechte se tedy inspirovat k nejvhodnějšímu doplňku pro vaše dítě a ideálně, vezměte své ratolesti sebou. Oni přece vědí nejlépe co se jim líbí.

Více na www.breno.cz

Zdroj: PR článek společnosti KOBERCE BRENO

Tagy: dětské koberce dětské pokoje Dětské pokoje inspirace inspirace koberce
Sdílejte článek