dětské pokoje

Výroba dekorace do dětského pokoje
Dekor

Veselé nástěnné dekorace do dětského pokoje

Malí průzkumníci a odvážné princezny potřebují místo, kde budou snít o velkých dobrodružstvích. Jen s půvabnými doplňky a barevnými dekoracemi se dětský pokoj stane skutečným královstvím a nejkrásnějším místem na hraní.

Útulný dětský pokoj
Design interiérů

Plánujete malování dětského pokoje? Tyto barvy podpoří dětské soustředění, hravost či spánek

Dětský pokoj není pouze místem k odpočinku, je to také prostředí, kde mohou děti rozvíjet svou kreativitu, učit se novým věcem a kde kromě jiného začínají budovat své vlastní malé světy. Jedním z klíčových prvků, který může ovlivnit celkovou atmosféru a dojem z pokoje, je výběr barev. Správná kombinace může podnítit dětskou radost, podpořit při učení či zajistit klidný spánek. A právě v tomto článku se podíváme na to, jaké barvy jsou pro dětský pokoj vhodné.

Jak si zařídit interiér
Design interiérů

5 tipů, jak si zařídit vlastní bydlení

Doma je tam, kde se cítíme dobře. Pro někoho klišé, pro jiného podstatná věc. Abychom se doma opravdu cítili dobře, musíme si ten svůj domov přizpůsobit obrazu svému a zařídit si ho podle svých představ. Že pořád trochu tápete v tom, co by vám doma nemělo chybět? Čtěte dál!

Jak zařídit dětský pokoj
Design interiérů

Jak zařídit dětský pokoj a vytvořit dítěti podmínky pro spánek, hraní si a učení

Jeho zařízení je obvykle velkým tématem už před narozením dítěte. Nejdůležitější je přitom vytvořit mu v jeho pokojíčku podmínky na harmonický rozvoj – na spánek, hraní si a učení.

Kuchyň propojena s obývací částí - Třípodlažní dům The Second Time Around
Rekonstrukce domu

Po osmnácti letech se konečně dočkali rekonstrukce. Jak si s ní poradila pětičlenná rodina se zvyšujícími se nároky dětí?

Postavíte nebo koupíte dům, zabydlíte se, máte děti a později stále nacházíte výmluvy, proč ještě „není ta správná doba“ pro rekonstrukci, ačkoliv už vám dispozice až tak nevyhovuje. Některé rodiny k přeměně bydlení přinutí rodinná či ekonomická situace. Jiné uznají, že původní řešení už nevyhovuje jejich potřebám, až když děti „vyletí z hnízda“. Podívejte se, jak řešila rekonstrukci bydlení pětičlenná rodina osmnáct let po tom, co se poprvé nastěhovali do domu.

Dítě na podlaze v dětském pokoji

Jaké přednosti by měla mít podlaha v dětském pokoji?

Plánujete novou podlahu do dětského pokojíčku a nejste si jistí, jaké vlastnosti podlahy upřednostnit? Jestli by měla být hlavně snadno udržovatelná a tichá nebo měkká a teplá? Zkusíme vám poradit, které vlastnosti jsou u podlahy v pokoji pro děti opravdu nezbytné.

Dětský koberec malé město

Dětské koberce a PVC, které vaše děti zaujmou

Na následujících řádcích vám představíme několik tipů, které naleznete v naší nabídce.

Moderní dům se stodolou v Jizerských horách jako víkendový únik
Návštěvy domů

Moderní dům se stodolou v Jizerských horách slouží jako víkendový únik, ale i jako trvalé bydlení

Jaký dům postavit v horském prostředí? Určitě by mnohé hned napadlo, že sem se hodí nejlépe srubový dům. Ačkoliv dnes jsou srubové domy už podstatně modernější než kdysi, ukážeme vám, že i jiné druhy staveb nádherně zapadají do horského prostředí. Výborným příkladem je moderní dům se stodolou v Jizerských horách, který vzešel z dílny ateliéru LABOR13.

Pracovní koutek se stolní lampou
Spotřebiče

Vhodné osvětlení (nejen) do dětského pokoje

Dětský pokoj je pro děti jejich královstvím, místem, kde by měli trávit nejvíce času, ať už při hře, učení se nebo spaní. Měla by být útočištěm, kde se cítí příjemně, šťastně a bezpečně. Vhodnou atmosféru pokoje dotváří rozhodně i svítidla. Jak zajistit, aby se děti ve svém pokojíčku cítili dobře a zároveň prospíval i jejich zdraví?

Dětský pokoj s baldachýnem
Design interiérů

Jak zařídit dětský pokoj a vytvořit dítěti podmínky pro harmonický rozvoj

Jeho zařízení je obvykle velkým tématem už před narozením dítěte. Nejdůležitější je přitom vytvořit mu v jeho pokojíčku podmínky pro harmonický rozvoj – na spánek, hraní se a učení.