Anhydritová podlaha: dokonalá rovina pro každou krytinu

Anhydritová podlaha: dokonalá rovina pro každou krytinu

12. 08. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Kdo má zkušenosti s pokládkou nové podlahy, tak ví, jak dokážou být pokladači neúprosní v požadavcích na rovinatost podkladu. „Tolerujeme maximální odchylky 2 mm, jinak nebude garance,“ zní často ortel od realizačních firem. A týká se takřka všech moderních podlahovin – vinylu, dřevěných podlah, marmolea i korku. Pokud tedy nechcete rezignovat na vysněnou podlahu, nezbývá, než zajistit si dokonale rovný podklad.

Ideální podklad pro všechny moderní krytiny představují anhydritové podlahy. Jde o lité podlahy s dokonalou rovinatostí, výbornou tepelnou vodivostí a vysokou pevností v tlaku. Zpravidla se na stavbu dodávají v podobě sypké směsi, která se po smíchání s vodou promění v tekutý samonivelační potěr. Podlaha se „vylije“ a nechá vyschnout. A už po 24 hodinách je pochozí. Anhydrid se při vysychání nedeformuje a je ideálním řešením pro podlahové vytápění – systém trubek se jednoduše vyplní potěrem a nechá vyschnout.

Přední dodavatel anhydritových podlah, společnost LB Cemix, s.r.o., připravil pro profesionální i amatérské řemeslníky skvělou video instruktáž. Díky ní získá každý jasnou představu, o jaký produkt jde, jaké jsou hlavní benefity a co všechno realizace obnáší. Samozřejmě nechybí ukázka aplikace krok za krokem.

www.cemix.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: podlaha stavebni materialy
Sdílejte článek

Diskuze