Čistá okna jako od profesionála

01. 09. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Mytí oken je únavná, zdlouhavá a fyzicky namáhavá práce, které se většina z nás raději vyhýbá nebo ji časově odsouvá, jak jenom se to dá. Obzvláště nepříjemné je nekonečné leštění, aby byla okna dokonale čistá a bez šmouh. Navíc je vždy problém s odkapávající špinavou vodou na okenní rámy, parapety a podlahy.

Na pomoc však přichází Vileda s inovativním produktem – Windomatic, který vám tento druh domácí práce usnadní.

Vileda Windomatic je vysavač na okna, který funguje jako ruční vysavač s gumovou lištou. Stačí okno umýt čistící tekutinou a stejným způsobem, jak jste byly doposud zvyklí. Poté ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento domácí pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky s objemem 100 ml. Vodní nádržka je plně odnímatelná a lze jí snadno a pohodlně mýt v myčce na nádobí. A vám zůstanou jen dokonale čistá a suchá okna. Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje ten správný úhel, snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken. Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí, že vaše okna zůstanou bez jediné šmouhy. Výhodou je také stejná sací síla v celé šířce stěrky, takže jednotlivé plochy nemusíte projíždět dvakrát. Vysavač na okna Vileda Windomatic je možné použít nejen klasickým způsobem svisle od shora dolů, ale také vodorovným tahem ze strany na stranu. To všechno bez jediné kapky na parapetu či podlaze. Na jedno nabití postačí na umytí plochy cca 60m2. Po jeho vybití jej jednoduše zapojíte do elektrické zásuvky a za pár hodin je opět připravený k akci.

S Vileda Windomatic ručním vysavačem na okna získáte opravdu všestranného pomocníka na každodenní úklid. Dá se totiž použít nejen na okna, ale také na okenní rámy, zrcadla a všechny hladké povrchy. Je tedy skvělým pomocníkem také při údržbě koupelny či vašeho auta.

Windomatic_obal Windomatic-čistič-oken windomatic-with-hand

Jednoduchá manipulace, rychlý a skvělý výsledek, to je nový Vileda Windomatic – elektrický vysavač na okna!

ZDROJ: PR článek společnosti FREUDENBERG Potřeby pro domácnost, k.s.

Kategorie: Novinky
Sdílejte článek

Diskuze