CIUR získal ocenění za dlouhodobě ekologicky šetrnou výrobu

09. 12. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Akciová společnost CIUR, přední výrobce kvalitních celulózových vláken z recyklovaného papíru a uceleného systému izolací COMPRI, získala významné ekologické ocenění v rámci Národní politiky kvality. Během slavnostního večera, který se konal 24. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu u příležitosti předání Národních cen kvality ČR a Národních cen ČR za společenskou odpovědnost, byla předávána i některá další ocenění, která Národní politika kvality podporuje. Národní ceny kvality se v České republice udělují již 20 let.

Firma CIUR a. s. v rámci večera obdržela Čestné uznání za dlouholeté držení ekoznačky Ekologicky šetrný výrobek. Touto ekoznačkou jsou označovány výrobky a služby, které jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně šetrnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Jejich kvalita přitom zůstává na velmi vysoké úrovni. Tyto výrobky lze poznat podle ekoznačky – známého zeleného E s lipovým listem.

Ekoznačku s označením 01-01 (pro tepelnou izolaci CLIMATIZER PLUS) a s označením 01-02 (pro CELULOZOVÁ VLÁKNA ze sběrového papíru a výrobky z nich) obdržela společnost CIUR již v roce 1994.

Kategorie: Novinky
Sdílejte článek

Diskuze