Dveřní kování Kanelaz 2
Zdroj: www.matekliku.cz/designovy-svet

COBRA Kanelaz 1745 – dveřní kování s rytinami

14. 12. 2020 Sdílet

Klika Cobra Kanelaz si zaslouží víc, než jen letmý pohled. Zdálky moderní a strohá, zblízka sofistikovaně komplikovaná, tvary i strukturou rytí připomínající korintské sloupy.

Moderní trendy velí směřovat podobu interiérů směrem k minimalismu a estetické čistotě. Mnoho z nás ale zároveň obdivuje tradiční zdobné detaily, které do našich domovů vnáší útulnost.

Dveřní kování Kanelaz 1

Barevná provedení umožňují nalézt ideální variantu pro váš interiér.                                         Zdroj: www.matekliku.cz/designovy-svet

Dveřní kování Kanelaz 1745 s úspěchem spojuje jednoduché linie a historizující detaily a mění každou kliku či madlo na umělecký předmět, který zkrášlí naše byty na dlouhá léta. Hlavně jemně probroušené hrany bronzové varianty dávají klice charakter a patinu dlouholetého užívání a vnesou i do moderního interiéru dotek zabydlenosti a vlídnosti.

Při každém doteku jsou cítit drobné rytiny na povrchu úchopové části – neškrábou, nedrhnou, jen pohladí jemnou pravidelnou strukturou. A navíc – zajistí, že ruce po povrchu kliky nikdy nekloužou.

Součástí kolekce Kanelaz nejsou jen kliky. Hlavně pro posuvné dveře lze vybrat překrásné varianty dveřních koulí a madel. Abychom v interiéru dosáhli dokonalého souladu, můžeme zvolit odpovídající barevnou variantu – celá kolekce Kanelaz 1745 je k dispozici ve variantách matný bronz, mosaz a nikl.

Dveřní kování Kanelaz 3

Varianta mosaz je vhodná pro různé styly dveří.  Zdroj: www.matekliku.cz/designovy-svet

Zdroj: www.matekliku.cz/designovy-svet

Kategorie: Novinky
Tagy: dvere kliky typy kování
Sdílejte článek