Reklama
Designové ovládání oken a dveří

Designové ovládání oken a dveří

Je dobře známo, že detaily tvoří celek. Kvalitně zpracovaný okenní i dveřní profil v čistém minimalistickém stylu si proto zaslouží stejně dokonalou kliku. Společnost Schüco, německý výrobce okenních, dveřních a fasádních profilů, vyvinula designovou řadu klik, které svým vzhledem velmi dobře doplňují elegantní hliníkové profily. Jejich provedení ocenila i prestižní odborná porota iF product design award.

Správny výběr kování podtrhne styl interiéru

Správny výběr kování podtrhne styl interiéru

Na první pohled se zdá bezvýznamné. Ovšem správným výběrem kování můžete podtrhnout styl interiéru, špatným naopak zmařit snahu o celkovou harmonii prostoru. Zdobně provedené kliky na interiérových dveřích dodají historicky laděnému prostoru tu správnou atmosféru. Minimalistické kování zakládá svůj úspěch na nenápadných detailech, díky tomu skvěle zapadne do moderního konceptu bydlení.

Kliky – otevírací ozdoba

Kliky – otevírací ozdoba

Kliky vzbuzují mnoho asociací. Jsou symbolem štěstí a spokojeného domova. Bereme za ně někdy zlostně, ještě předtím, než práskneme dveřmi, jindy s očekáváním, co že se to za těmi dveřmi asi skrývá zajímavého. Ve fantaziích malých dětí mohou představovat nos dveřního skřítka a milníkem jejich života se stává chvíle, kdy na kliku konečně dosáhnou a