Hledáte šperk do domácnosti, který upoutá vzhledem a vydrží na věky?

Hledáte šperk do domácnosti, který upoutá vzhledem a vydrží na věky?

10. 09. 2019 Sdílet

Kolekce dveřního kování Cobra Q nabízí exkluzívní design, výjimečnou kvalitu a ne náhodou se pyšní prestižním oceněním Red Dot Design Award 2019.

Poznávacím znakem klik Cobra Q je dokonalá ergonomie a příjemný povrch, na výběr máme luxusní matně niklové nebo elegantní černé provedení.

„Celé kolekce nabízí tři záměrně odlišné modely. Zvlášť klika Q Spectra je ergonomicky velmi odvážná a definuje nový typ úchopu. Infinity a Ultima se prosazují svými čistými liniemi, hlavně u kliky Infinity jsme došli až na hranu designové čistoty,“ říká renomovaný designér Petr Novague, tvůrce klik Cobra Q. „Rozhodně jsme nedělali žádné kompromisy v oblasti ergonomie, úchop kliky se nedá v žádném případě nijak ošálit.“

DVEŘNÍ KOVÁNÍ

foto Cobra

DVEŘNÍ KOVÁNÍ

foto Cobra

Kliky Cobra Q jsou dostatečně velké pro mužské ruce, lehce kónické zakončení zajišťuje příjemné držení kliky i dětskou nebo ženskou rukou. Navíc jsou vyrobené z jediného kusu tvrdé slitiny Zamac a není tak snadné kliku poškrábat ani rukou plnou prstýnků a náramků. Zkrátka vydrží na věky.

„Kolekce Cobra Q vyzařuje serióznost, solidnost a poctivost. Q je pro lidi, kterým není lhostejné, čím jsou obklopeni. Pro lidi, kteří se nesoustředí na velká gesta, umí ocenit krásu v detailu,“ uzavírá Petr Novague.

Celou kolekci Cobra Q bude možné vidět i vyzkoušet na letošním veletrhu ForArch v pražských Letňanech.

www.matekliku.cz/designovy-svet

Kategorie: Novinky
Tagy: dvere kliky
Sdílejte článek