designové kliky zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Designové ovládání oken a dveří

09. 09. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Je dobře známo, že detaily tvoří celek. Kvalitně zpracovaný okenní i dveřní profil v čistém minimalistickém stylu si proto zaslouží stejně dokonalou kliku. Společnost Schüco, německý výrobce okenních, dveřních a fasádních profilů, vyvinula designovou řadu klik, které svým vzhledem velmi dobře doplňují elegantní hliníkové profily. Jejich provedení ocenila i prestižní odborná porota iF product design award.

Kliky a madla Schüco se velmi dobře ovládají a nabízejí řadu efektivních funkcí pro automatizaci a zabezpečení budovy. Sortiment pokryje estetické i technické nároky bytových, komerčních i průmyslových objektů. Řešení nabízí pro okna, dveře, nadsvětlíky, posuvná okna a dveře, a to v kombinaci se skrytým mechanickým i mechatronickým kováním. Hliníková madla a kliky ve volitelných povrchových úpravách (stříbrná, bílá, černá, přírodní metalická či vzhled nerezavějící oceli) lze v rámci objektu dokonale sladit, alternativou je řada klik z nerezové oceli pro silně zatěžovaná okna a dveře.

dveřní klika zdroj: Schüco CZ s.r.o.

dveřní klika zdroj: Schüco CZ s.r.o.

okenní klika zdroj: Schüco CZ s.r.o.

okenní klika zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Tip Tronic zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Tip Tronic zdroj: Schüco CZ s.r.o.

V návaznosti na typu objektu jdou ovládací prvky ruku v ruce s typem kování, úrovní automatizace i zabezpečením. V nabídce jsou okenní kliky s blokovacím tlačítkem, uzamykatelné či s elektrickým ovládacím tlačítkem s podsvícením (kompatibilní s mechatronickým kováním TipTronic). Dále doplňme dveřní madla, dotykové či dálkové a bezbariérové způsoby centrálního ovládání. Do této automatizované oblasti bezesporu patří systém Schüco Wireless Control Systém pro bezdrátové ovládání okenních, osvětlovacích a stínicích systémů pomocí tlačítek a spínačů. Sortiment neopomíjí oblast zabezpečení, únikových cest nebo protikouřové a protipožární ochrany. Klasickou dveřní kliku lze doplnit a vylepšit o modulární panel Schüco Door Control System s volitelnými ovládacími, komunikačními a kontrolními prvky.

Schüco Door Control System zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Schüco Door Control System zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Wireless Control System zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Wireless Control System zdroj: Schüco CZ s.r.o.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: dvere kliky okno
Sdílejte článek

Diskuze