DAFE-PLAST na veletrhu FOR PASIV 2019 otevírá nové perspektivy!

08. 02. 2019 Sdílet

Představení inovované řady oken PROGRESS s jedinečnými faktory X či komplexní řešení pro okenní otvory včetně integrovaného stínění… to vše a mnohem více nabízí návštěvníkům stavebního veletrhu FOR PASIV exkluzivní expozice společnosti DAFE-PLAST, kterou naleznete od 7. do 9. 2. na stánku č. 2A18 v hale 2A PVA Letňany!

Inovovaná profilová řada PROGRESS s faktory X

Plastová okna o velikosti celého patra, které mohou dosáhnout výšky až 2,8 m, a to bez nutnosti použití přídavných světlíků? I to je nyní možné. V expozici společnosti DAFE-PLAST vás o tom přesvědčí okna PROGRESS FIPRO X! „Díky více než 50% podílu skleněných vláken v okenních profilech mohou okna PROGRESS FIPRO X dosáhnout nebývalých velikostí, které byly až do teď vyhrazeny hliníku. Výsledkem je ještě více přirozeného světla v interiéru a větší architektonická svoboda přinášející jedinečný pocit bydlení,“ uvádí Ing. Miroslav Culka, obchodní ředitel společnosti DAFE-PLAST, která se zabývá výrobou plastových a hliníkových oken, a dodává: „Zvlášť úzké profily, které dodatečně zvětšují okenní plochu, je navíc možné opatřit hliníkovou obložkou, která oknům dodá designový hliníkový vzhled. Ten je navíc patrný díky antracitově probarvenému profilu i při otevření okna.“ Kromě hliníkové obložky navíc nabízí profily PROGRESS FIPRO X i možnost kašírování metalickými dekory a lakování pro strukturované a lesklé povrchy.

POZVÁNKA FOR PASIV 2019

POZVÁNKA FOR PASIV 2019

Systémová řešení oken s přípravou na externí stínící techniku či bezpečnostní zábradlí

nejjednodušší způsob, jak osadit okna i společně s exteriérovým stínícím systémem či bezpečnostním zábradlím, přinášejí další inovativní řešení, která jsou ve stánku společnosti DAFE-PLAST na veletrhu FOR PASIV k vidění. „S novým systémovým řešením oken PROGRESS ALU SCREEN vůbec nemusíte složitě řešit dodatečnou instalaci stínící techniky či zábradlí. Tato okna s hliníkovou obložkou a profilem tvořeným vláknitým kompozitem RAU-FIPRO totiž v sobě mají integrované systémové skleněné zábradlí i předokenní screenovou roletu s elektrickým pohonem, která spolehlivě odstíní sluneční energii, a zabrání tak přehřívání vašeho interiéru,“ informuje o jednom z možných řešení Ing. Miroslav Culka. Ani s okny PROGRESS ALU EF+ vám instalace stínění nemusí dělat starosti. Součástí okenního křídla je totiž integrovaná motoricky ovládaná žaluzie, která chrání interiér před nežádoucím slunečním svitem.

PROGRESS ALU SCREEN

PROGRESS ALU SCREEN

„Tato žaluzie je umístěna v meziprostoru mezi tepelně-izolačním trojsklem a přídavným zdvojeným křídlovým AL rámečkem unášejícím čtvrté krycí sklo, které chrání žaluzii před nepříznivými vlivy počasí. Okna PROGRESS ALU EF+ jsou tak ideální pro použití v bytové výstavbě v nízkoenergetickém a pasivním standardu,“ dodává Ing. Miroslav Culka.  Unikátní řešení přívodu čistého vzduchu do interiéru, které je určeno zejména pro objekty na principu podtlakového a hybridního větrání, pak přináší další vystavovaný produkt DAFE-PLAST – okna SYNEGO 116, které je možno ve stánku DAFE-PLAST shlédnout i v novinkové variantě se systémovým nerezovým zábradlím integrovaným do rámu okna.

okna PROGRESS ALU EF+

okna PROGRESS ALU EF+

okna SYNEGO 116

okna SYNEGO 116

Nezapomeňte tedy na veletrhu FOR PASIV zaměřeném na nízkoenergetické, pasivní budovy navštívit expozici společnosti DAFE-PLAST, jejichž okna vám otevřou nové perspektivy!

Více informací naleznete na www.dafe.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: bezpečnostní zábradlí FOR PASIV integrované stínění okno veletrhy zaluzie
Sdílejte článek