Designové vypínače OBZOR sladíte i s vaším domovem

Designové vypínače OBZOR sladíte i s vaším domovem

12. 04. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Uvědomujete si, jakou roli hrají v interiéru doplňky? Mnoho lidí utrácí za nábytek, podlahy či osvětlení a pak místnost úplně sníží levnými detaily, jako jsou třeba zásuvky a vypínače. Neopakujte tuto chybu a nesnažte se na těchto drobnostech šetřit.

Vypínače a zásuvky byste měli vybírat s ohledem na styl místnosti. Nejste si jistí, co by pasovalo zrovna k vám domů? Pak se vám bude líbit nově spuštěný web www.domovnivypinace.cz, za nímž stojí zlínská firma OBZOR. Tam si totiž můžete vybrat barvu své zdi nebo přímo nahrát fotku místnosti a zkoušet, jaká varianta a barva vypínače se bude nejvíce hodit právě do vašeho interiéru.

ZDROJ VD OBZOR

ZDROJ VD OBZOR

Jaká řada vypínačů se nejvíce líbí Vám?

V online konfigurátoru jsou k dispozici čtyři různé řady vypínačů. Všechny mají své kouzlo a hodí se do jiných typů místností. U všech je možné volit také různé barvy, takže kombinací je opravdu nespočet. Nejste si jistí, co by se hodilo k vašemu stylu? Pojďme si dát pár praktických tipů.

ZDROJ VD OBZOR

ZDROJ VD OBZOR

K jakému stylu se jednotlivé vypínače hodí?

Řada Retro to má jasné. Je vhodná zejména do vintage, starobylých a luxusních domovů. Přichází v klasickém keramickém a dřevěném designu, zachovává původní baťovský vzhled. Vypínač Elegant v metalické barvě hliníku, grafitu, zlata nebo titanu výborně doplní honosné křišťálové lustry, zrcadla, těžké tkaniny s květinami a glamour styl. Série s názvem Variant je už na první pohled hravá, pořizujte ji tedy do dětských pokojů a místností, kde hrají prim barvy.

S variantou Decente neuděláte chybu snad nikdy, protože je dostupná v mnoha provedeních – dřevo, zrcadlo, kov a plexi. Například kovové provedení se hodí do čistých minimalistických interiérů, dřevěné zase do skandinávských. Sklo v jemně fialkové barvě navodí atmosféru francouzského regionu Provence.

ZDROJ VD OBZOR

ZDROJ VD OBZOR

Neopakovatelný design doplňuje kvalitní provedení vypínačů

V jednotlivých řadách se samozřejmě nevyrábí pouze vypínače, ale také spínače, termostaty a zásuvky. Všechny jsou vyráběny v ČR s důrazem na kvalitu, mají pevné strojky a jsou bezporuchové. Doma je můžete mít i vy, nehledě na to, z jaké části republiky pocházíte. Vypínače OBZOR jsou dodávány maximálně do pěti pracovních dní. Objednat je lze zde: www.obzor.cz/eshop/komplety-vypinacu

ZDROJ: PR článek výrobního družstva OBZOR

Kategorie: Novinky
Tagy: elektroinstalace Obzor vypinač
Sdílejte článek

Diskuze