Designový gril Viggo II oživí každé zahradní barbecue

Designový gril Viggo II oživí každé zahradní barbecue

11. 05. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Blížící se letní sezona přináší mnoho příležitostí k již tradičně oblíbenému grilování. Společnost Kasper Kovo, s. r. o., uvádí na trh jedinečný plynový gril typu Viggo II. Základním materiálem je kvalitně zpracovaná nerezavějící ocel, doplněná […]

Blížící se letní sezona přináší mnoho příležitostí k již tradičně oblíbenému grilování. Společnost Kasper Kovo, s. r. o., uvádí na trh jedinečný plynový gril typu Viggo II. Základním materiálem je kvalitně zpracovaná nerezavějící ocel, doplněná skleněnou odkládací plochou kolem topeniště grilu. Pro větší komfort a radost z užívání nabízí rozšířený rošt, zabudované skryté zapalování hořáků a všesměrový podvozek  pro jednodušší manipulaci.

 

Ti z vás, kteří si chtějí užít opravdu stylové „rožnění“, by se měli zaměřit na nabídku zahradních grilů české firmy Kasper Kovo, s. r. o. Nový Viggo II na propan butan nabízí profilový grilovací rošt, který zabraňuje vznícení omastku z masa. Díky tomu není zapotřebí přidušovat plamen jako u konvenčních grilů. Nerezové provedení výrobku s neotřelým vzhledem zaručuje uchování užitné hodnoty po velmi dlouho dobu.

Velice komfortní užívání poskytuje prostor pro uložení všech potřebných pomůcek. Dveře obsahují několik přihrádek a umožňují snadný přístup pro výměnu plynové bomby. Zamezení nechtěnému otevření dvířek zabraňují magnetické uzávěry. Opravdu originálním doplňkem je stůl z bezpečnostního skla kolem grilovacího roštu, který slouží jako odkládací prostor.

Dokonalé propečení masa zajišťují nerezové plynové hořáky s regulací intenzity plamene a zakrytými lávovými kameny. Poskytují lepší výhřevnost a výborné rozprostření tepla na roštu. Díky kompletnímu zakrytí není nutné hořáky čistit po každém použití. Zažehnutí hoření umožňuje integrovaný piezozapalovací systém se skrytým ovládáním pod bočními dveřmi.

Výrobce u příležitosti uvedení propan butonového modelu Viggo II rovněž spouští slevovou akci na všechny modely grilů Viggo v provedení na uhlí. Sleva je poskytována ve výši 30 % z prodejní ceny. Zároveň prodlužuje záruční lhůtu svých výrobků na 5 let.

Webové stránky výrobce: www.kasper.cz
Zdroj: M.R. management, a. s.

Kategorie: Novinky
Tagy: grily Zahradní gril
Sdílejte článek

Diskuze