Žena uklízí podlahy s elektrickým mopem a vysavačem Vileda Jet Clean
Zdroj: Vileda

Dokonalý úklid domácnosti zajistí elektrický mop a vysavač na podlahu JetClean 3v1 od Viledy

04. 11. 2022 Sdílet

Udělejte z povinného uklízení radost. Díky elektrickému mopu a vysavači na podlahu JetClean od Viledy bude vaše podlaha jako zrcadlo, bez větší námahy a s úsporou cenného času. V jednom kroku ji totiž nejen vysaje, ale také vytře a zároveň i vysuší.

S tímto pomocníkem se zbavíte veškerých nečistot včetně drobků, prachu nebo tekutin, a to na všech tvrdých podlahách jako je dřevo, dlaždice nebo laminát. A co víc, ušetříte až 80 % vody v porovnání s běžným kbelíkem a mopem.

Detail uklízení podlahy s elektrickým mopem a vysavačem Vileda Jet Clean

Zdroj: Vileda

Váleček uvnitř vysavače JetClean je vyroben z 50 % mikrovláken a aktivních vláken, takže bez většího úsilí hravě vyčistí všechny typy tvrdých podlah a na nich zaschlé skvrny. Nespornou výhodou je nádobka na vodu, díky níž si bez problému poradí i s prostorem o výměře cca 50 až 70 m². Čistá voda je potom rozprašována z osmi trysek.

Detail uklízení podlahy s elektrickým mopem a vysavačem Vileda Jet Clean

Zdroj: Vileda

Pro maximální využití uklízejte ve dvou krocích. Směrem dopředu vysaje a vytře a následně dozadu nasaje přebytečnou vodu z podlahy, která poputuje do druhé nádobky se špinavou vodou. Vytírat tak budete vždy čistou vodou.

JetClean elektrický mop a vysavač značky Vileda zakoupíte od 5 990 Kč. Více informací na www.vileda.cz

Komerční informace; zdroj: Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: domácí pomocníci elektrické vysavače mopy podlahy úklid v domácnosti
Sdílejte článek