Doplňky jsou důležitou součástí střechy stejně jako základní tašky

27. 10. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

I když je jejich název tak trošku staví na druhou kolej, jsou střešní doplňky důležitou součástí každé střechy, stejně jako základní krytina. Pokud s ohledem na kratší životnost plastových střešních doplňků začne do střechy pršet, […]

I když je jejich název tak trošku staví na druhou kolej, jsou střešní doplňky důležitou součástí každé střechy, stejně jako základní krytina. Pokud s ohledem na kratší životnost plastových střešních doplňků začne do střechy pršet, asi vám bude jedno, že základní krytina vydrží až sto let. Střešní systém KM BETA proto nabízí i doplňky betonové, jejichž životnost odpovídá životnosti základní krytiny (až 100 let) a platí na ně také třicetiletá záruka. Navíc jsou se základními taškami barevně zcela jednotné. Kromě krytiny totiž zahrnuje střešní systém KM BETA více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí.

Betonová odvětrací taška je originální celobetonový prvek pro odvětrání kanalizačních stoupaček, kuchyní, koupelen a WC, případně nezateplených částí střech. Betonová taška anténní v sobě spojuje dvě části – základní celobetonovou tašku a krycí kloubovou část z hliníku s barevnou povrchovou úpravou. Taška slouží k řešení prostupu trubky střešním pláštěm (antény, satelitu, bezdrátového internetu apod.).

Doplňky pro krásnější střechu na pohled
Svou úlohu, ač především estetickou, mají také okrasné střešní prvky, které jsou součástí střešního systému KM BETA – střechu zvýrazní a zkrášlí. Již podle názvu poznáme, že hřebenové prvky jsou určeny pro hřeben střechy. Podle individuálního vkusu si lze vybrat kohouta, elegantní věžičku nebo pár zamilovaných hrdliček. Kohout, věžička i hrdličky jsou v nabídce v celkem pěti atraktivních barevných provedeních – v cihlové, višňové, hnědé, černé a šedé. Ozdobné hřebenové prvky jsou v prodeji samostatně se speciálně upraveným hřebenáčem a kotvicími prvky. Tak je možné kombinovat i rozdílnou barvu střechy a okrasného prvku.

Ozdobit střechu je možné také hřebenovými ucpávkami KM BETA s motivy slunečnice, slunce nebo hroznu. Tyto prvky, sloužící k ukončení hřebene, lze zakoupit v barvě základních tašek a betonových doplňků KM BETA, takže budou s novou střechou dokonale ladit. Slunečnice, slunce i hrozen nabízí společnost KM Beta v cihlové, višňové, hnědé a černé, případně v šedé barvě, na přání i v dalších, méně obvyklých odstínech. Moderní výrobní technologie umožňuje vykopírovat sebemenší detaily, takže jsou ozdobné prvky KM BETA opravdovým zkrášlením domu. Třetí možností ozdobení střechy jsou speciální koncové hřebenáče. Kromě hladké varianty totiž KM Beta nabízí také ozdobné varianty se vzorem vítr a lev.


Materiály KM BETA stále až o –41 % výhodněji!

Střešní doplňky i základní krytinu ještě stihnete pořídit výhodně díky akci s názvem Podzimní úroda slev u KM BETA. Střešní krytina KM BETA je nyní výhodnější až o –35 % (KMB BETA Elegant cihlová a černá –35 %, ostatní typy –30 %). A výhodné jsou i další stavební materiály: cena vápenopískového zdiva se snížila o 15 % a cena páleného dokonce o 41 %!

Na maltové a omítkové směsi Profimix platí 20% sleva. Pokud by zákazník měl v některých stavebninách potíž se získáním uvedených slev, může se obrátit na manažera svého regionu (kontakty na www.kmbeta.cz), který mu slevu vyjedná. Výše uvedené slevy jsou nastaveny také na e-shopu www.shop.kmbeta.cz.

E-shop KM Beta nabízí akční slevy a zajímavé ceny i v průběhu roku. Lze si zde z klidu domova prostřednictvím internetu vybrat i objednat kvalitní materiály pro celou hrubou stavbu a navíc oslovit ověřenou pokrývačskou firmu a objednat realizaci nové střechy.

A pozor, novinka! Spočítejte si náklady na svou střechu i spotřebu konkrétních prvků díky modernímu programu KM BETA Kalkulátor. Program je ke stažení na www.kmbeta.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: slunečnice
Sdílejte článek

Diskuze