FOTO Rezidence Churchill

Dopřejte si stylové bydlení v centru Prahy s výhledem na Hradčany

15. 03. 2018 Sdílet

Vinohrady jsou místem, které probouzí emoce a nabízí pestrou paletu životního stylu. Řadí se mezi nejprestižnější pražské čtvrti s rezidenčním bydlením, se snadnou pěší dostupnost do centra Prahy a blízkostí přírody.

Znáte pohled z Riegrových sadů na stověžatou Prahu? V každé roční období jiná a vždy úžasná silueta Hradčan s novým nádechem barev a odstínů.

FOTO Rezidence Churchill

Tento impozantní až romantický výhled na Pražský hrad a celé Staré město poskytnou luxusní byty v Rezidenci Churchill v Italské ulici na pomezí Královských Vinohrad. Moderní design a architektura s důrazem pro detail vychází z pera architektonického ateliéru Aukett.

FOTO Rezidence Churchill

Rezidence Churchill je navržena ve vysokém standardu vybavení jak vlastních bytů, tak i společných prostor, jako jsou například recepce. Nebude chybět řízené větrání, klimatizace ani příprava pro smart home technologie.

FOTO Rezidence Churchill

S nadsázkou se dá říci, že je to krok do Riegrových sadů jejichž blízkost dává možnost relaxace a sportovního vyžití. Pár kroků na Vinohradskou třídu do příjemné kavárny, restaurace či divadla. Jiřího z Poděbrad, další zajímavá lokalita, je v pěší dostupnosti. K Obecnímu domu, na Staroměstské náměstí či do Pařížské dojdete pěšky během chvilky z Italské ulice. Pohodlně a bez komplikací, kde zaparkovat. Rezidence Churchill je místem, kde máte vše po ruce.

FOTO Rezidence Churchill

Prožijte zde každý moment pulsující energie této lokality, této výjimečné moderní rezidence v Italské ulici. Prodej bytů na Vinohradech ještě nebyl zahájen, pro aktuální informace se můžete zaregistrovat na webových stránkách projektu rezidence.churchill.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Rezidence Churchill s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: bydlení v Praze Hradčany luxusní byty Rezidence Churchill
Sdílejte článek