Druhý ročník ankety „Řekni nám proč“ zná své vítěze

04. 11. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Anketa „Řekni nám proč“, kterou vyhlásila společnost Xella CZ, letos dospěla ke svému zdárnému konci. Zapojilo se do ní 14 stavebníků, kteří na otázku Proč jste se rozhodli stavět z Ytongu? poslali odpověď v podobě […]

Anketa „Řekni nám proč“, kterou vyhlásila společnost Xella CZ, letos dospěla ke svému zdárnému konci. Zapojilo se do ní 14 stavebníků, kteří na otázku Proč jste se rozhodli stavět z Ytongu? poslali odpověď v podobě krátkého příběhu ze stavby svého rodinného domu.

Vybrat tři nejlepší, kteří získají hlavní cenu – kolaudační párty hrubé stavby – nebylo vůbec jednoduché. Všechny nás potěšili výborným zpracováním a nechyběl v nich humor. Nejvíc hlasů získaly tyto příběhy:

1. Příběh pani Rumanovské, který místo televizoru koupila manželovi pod stromeček rodinný dům a jeho stavbu popsala jako skládačku pro dospělé.

2. Příběh pana Pelce, který viděl na stavbách už mnoho dobrého, ale „fofr“ při stavbě jeho domu ho opravdu pozitivně zaskočil.

3. Příběh pana Milaty, který se pohrával s myšlenkou dřevostavby, ale nakonec zvolil promyšlenou konstrukci obvodových zdí a masivní střechu Ytong. 

Všem, kteří nám poslali své příběhy, děkujeme a výhercům srdečně gratulujeme. Kolaudační párty hrubé stavby u nich uspořádáme během následujících týdnů. Fotodokumentaci, rozhovory a zážitky ze zahradní grilovací párty vám samozřejmě následně přineseme.

Všechny příběhy účastníků druhého ročníku ankety najdete na
www.ytong.cz.

Zdroj: Xella CZ, s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: anketa materialy stavba
Sdílejte článek

Diskuze