Dveře bez kompromisů

26. 02. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Pokud vybíráte nové dveře, přemýšlíte asi současně nad otázkou zárubní. Hledáte řešení, jako je například zárubeň lícující v jedné rovině se stěnou, nebo ji dokonce mít nechcete, protože dáváte přednost pohledově čistému průchodu. Tím pádem […]

Pokud vybíráte nové dveře, přemýšlíte asi současně nad otázkou zárubní. Hledáte řešení, jako je například zárubeň lícující v jedné rovině se stěnou, nebo ji dokonce mít nechcete, protože dáváte přednost pohledově čistému průchodu.

Tím pádem se i zamýšlíte nad tím, zda v jednom interiéru použít otočné nebo posuvné dveře s obložkovými zárubněmi, nebo v designovém bezobložkovém provedení. Nové dveřní systémy Latente, Evo a Absolute od českého výrobce J.A.P. přinášejí bezobložkové dveře a zárubně v otočné i posuvné variantě. Jsou navrženy tak, aby nechaly vyniknout přednostem hladké linie a funkčního designu.

Stavební pouzdro EVO KOMFORT s tenkým kovovým rámečkem místo zárubně  je určeno také pro dvoukřídlé posuvné dveře. zdroj:

Stavební pouzdro EVO KOMFORT s tenkým kovovým rámečkem místo zárubně
je určeno také pro dvoukřídlé posuvné dveře. zdroj: „J.A.P.“ spol. s r.o.

Ukázku dokonalého sladění lze obdivovat na jednokřídlé varintě posuvu do pouzdra EVO STANDARD a skrytých zárubní EVO pro jednokřídlé otočné dveře. zdroj:

Ukázku dokonalého sladění lze obdivovat na jednokřídlé varintě posuvu do pouzdra EVO STANDARD a skrytých zárubní EVO pro jednokřídlé otočné dveře. zdroj: „J.A.P.“ spol. s r.o.

www.japcz.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: dvere zaruben
Sdílejte článek

Diskuze