třmenové schodiště WING od J.A.P.

Elegantně vzhůru

26. 04. 2018 Sdílet

Uvažujete-li o pořízení interiérového schodiště, pak vězte, že z hlediska materiálů je letošním trendem kombinace dřeva a skla. Schodiště se tak pyšní nejen funkčností, ale také luxusním vzhledem. Dřevo je využíváno na výrobu nášlapných ploch, a to ve variantě tvrdých dřevin. Vybírat můžete mezi bukem, dubem, javorem nebo jasanem.

Prostorovou lehkost schodišti pak dokonale dodává celoskleněné zábradlí. Jeho použití v interiéru se nemusíte vůbec obávat, jelikož je vyrobeno z bezpečnostního kaleného skla, které je až pětkrát odolnější vůči nárazu do plochy než sklo obyčejné. Typickým příkladem skloubení obojích trendů je třmenové schodiště WING od českého výrobce J.A.P.

Realizace venkovního schodiště INDUSTRY od J.A.P.

Realizace venkovního schodiště INDUSTRY od J.A.P.

Nicméně výběr těch správných materiálů je důležité promyslet i při hledání schodiště do exteriéru. Ideální volbou jsou tak celokovová schodiště, která hravě odolají všem rozmarům počasí. Například u schodišť INDUSTRY je jejich povrch ošetřen žárovým zinkováním, kdy zinek na povrchu materiálu vytvoří vrstvu s dlouhou životností. Abyste na schodech vlivem sněhu či deště neuklouzli a naopak se na nich vždy cítili bezpečně, jsou jejich nášlapy vybaveny protiskluzovou úpravou v podobě pororoštu, perforovaného plechu či jiného zdrsnění povrchu schodu. Více na www.schody-jap.cz.

Úvodní fotografie – třmenové schodiště WING od J.A.P.

Kategorie: Novinky
Tagy: bezpečnostní sklo drevěné schodiště kovové schodišttě schody
Sdílejte článek