Estetické radiátory s technologickým náskokem

06. 09. 2019 Sdílet

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu modelů a typů radiátorů české výroby. Radiátory jsou vhodné nejen do koupelny, ale svým designem je lze umístit i do chodeb, obýváků a jiných bytových prostor. V nabídce je i mnoho příslušenství v podobě designových ventilů a topných tyčí.

foto P.M.H. Invest & Trade

Radiátor Coral navazuje na úspěšný radiátor Rosendal. Konstrukčně je Rosendalu velice podobný. Vyznačuje se opět důmyslným rozložením háčků. Pro snadné zavěšení ručníků. K dostání je v provedení chrom. Výška radiátoru Coral je 1200 mm. Šířka radiátoru může být 200, 275, 350, 425 mm.

Pro elektrické nebo kombinované vytápění lze použít univerzální topnou tyč PMH HT1 v bílém, černém, chromovém provedení nebo v provedení metalická stříbrná. Z technického hlediska má velký náskok před běžnými topnými tyčemi. Změna nastala ve skrytém napojení, díky čemuž slouží k přímému napojení na elektrickou síť. Určen je pro náročného zákazníka, který si potrpí na estetické designové ztvárnění. V tomto případě totiž napojení není vidět. Dále topná tyč umožňuje nastavení teploty v rozmezí 30–60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí a funkce proti zamrznutí tekutiny zvyšují komfort užívání. Potěší také nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice.

www.pmh-co.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: koupelnové radiátory radiatory
Sdílejte článek