Akumulátorový šroubovák Fieldmann FDS 10150-A

Fieldmann FDS 10150-A: AKU šroubovák a LED svítilna v jednom se dobije během pauzy na kávu

29. 12. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Utažení šroubů či naopak jejich uvolnění značně urychluje použití aku šroubováku Fieldmann FDS 10150-A. Rychlý a silný pomocník s 3.6V Li-ion baterií zvládne i 210 otáček za minutu (bez zatížení) a je vybaven i vrtacími bity. Navíc jde o pomocníka 2v1, protože v rukojeti aku šroubováku je připravena k okamžitému použití zabudovaná LED svítilna.

Na vlastní dobití přitom Fieldmann FDS 10150-A potřebuje s rychlonabíječkou sotva hodinku. Při montování vám tedy dovolí krátký odpočinek u kávy a pak se s ním opět můžete vrhnout do práce.

Akumulátorový šroubovák Fieldmann FDS 10150-A můžete držet jako pistoli, nebo po stisknutí přepínače otočíte rukojeť až do zacvaknutí a ta se dostane do horizontální pozice vzhledem k hlavici šroubováku. Zásluhou této otočné rukojeti vytvoříte z pistolovitého tvaru aku šroubováku i rovný šroubovák, s kterým se protáhnete i do hůře přístupných užších prostor. Tento tvar je ideální i pro komfortní použití LED svítilny. Podobně jedním přepínačem aku šroubovák nastavíte na šroubování nebo vyšroubování.

Akumulátorový šroubovák Fieldmann FDS 10150-A disponuje hlavicí s rychloupínacím sklíčidlem, které umožňuje snadnou výměnu jednotlivých bitů a nástavců o délce 25, resp. 50 mm a snižuje riziko jejich ztráty. Aku šroubovák je vybaven 18 ks bitů 25 mm, dvěma 50mm bity a třemi bity vrtacími. Na hlavici je umístěn magnetický nástavec, který slouží jako redukce na krátké bity. O tom, zda je třeba šroubovák znovu nabít, vás informuje LED indikátor stavu baterie, doba nabíjení je velmi krátká, stačí 1 hodina. Aku šroubovák s příslušenstvím je uložen v praktickém kufříku, takže se jednotlivé části jen tak neztratí, lze je snadno přenášet a dle potřeby po použití uložit.

zdroj fieldmann

Více na www.fieldmann.cz. Doporučená MO cena 890 Kč.

ZDROJ: PR článek společnosti FAST ČR

Kategorie: Novinky
Tagy: Aku šroubovák Fieldmann LED svítilny
Sdílejte článek

Diskuze