Firma SERVIS CLIMAX dosáhla rekordního obratu

Firma SERVIS CLIMAX dosáhla rekordního obratu

22. 10. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Největší český výrobce v oboru stínicí techniky – společnost SERVIS CLIMAX a.s. dosáhla v červenci nejvyšší dosažený obrat v historii společnosti. Oproti loňskému květnu je to nárůst o 13,5 milionu korun. Obrat ve výši 74,6 […]

Největší český výrobce v oboru stínicí techniky – společnost SERVIS CLIMAX a.s. dosáhla v červenci nejvyšší dosažený obrat v historii společnosti. Oproti loňskému květnu je to nárůst o 13,5 milionu korun.

Obrat ve výši 74,6 miliónu korun za jeden měsíc je v historii firmy nejvyšší za celou dobu jejího působení na trhu od jejího založení v roce 1996. Oproti stejnému období loňského roku se jedná o nárůst ve výši 13,5 miliónů Kč.

„Aby byli zákazníci spokojeni, snažíme se jim nabídnout řešení na míru a následně přijmout jejich objednávky, zajistit nákup materiálu, vyrobit zboží a dopravit ho k zákazníkovi. V červenci se tak jednalo o celkový měsíční objem74,6 mil. Kč, což považujeme za velmi zajímavé číslo. V případě mnoha středních firem se jedná o celoroční, někdy i nedosažitelný obrat,“ komentuje úspěch firmy vedoucí oddělení prodeje Ing. Filip Rejchrt.

Export v loňském roce tvořil 57 % z obratu společnosti. Meziročně v letech 2011 a 2012 došlo k nárůstu o 7 %. Toto číslo se stále zvyšuje. Za první pololetí letošního roku činil podíl exportu 61 %.

V současné době má firma s očekávaným ročním obratem okolo 655 miliónů korun 330 zaměstnanců. I přes silnou tuzemskou a zahraniční konkurenci si SERVIS CLIMAX dlouhodobě buduje své jméno a svými kvalitními výrobky, servisem a cenou získává stále větší množství zákazníků.

Hala_80

SERVIS CLIMAX a.s. je největší český výrobce žaluzií, rolet, markýz a sítí proti hmyzu. Na českém trhu působí od roku 1996. Vyvíjí, vyrábí a dodává široký sortiment venkovní a vnitřní stínicí techniky. Disponuje rozsáhlou sítí značkových prodejen, regionálních zástupců a smluvních partnerů. Jejich prostřednictvím jsou výrobky instalovány v objektech konečných uživatelů, včetně přesného zaměření, montáže, i následného servisu. Již počtvrté byla firma vyhodnocena v soutěži „Českých 100 nejlepších“. Při výrobě klade důraz na výběr komponentů a způsob zpracování. Na své výrobky nabízí 4letou záruku. V roce 2012 činil roční obrat 625 mil. Kč a firma zaměstnávala 300 osob.

www.climax.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: markyzy rolety
Sdílejte článek

Diskuze