HELUZ podporuje AKCI CIHLA 2015

20. 05. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost HELUZ v.o.s. se jako největší český výrobce cihel stal hlavním partnerem 16. ročníku celostátního charitativního projektu AKCE CIHLA 2015, aby se tak zapojil do pomoci integrace lidí s mentálním postižením do běžné společnosti.

„AKCE CIHLA patří mezi ty projekty, které jdou cestou poskytnout znevýhodněným občanům možnost zapojit se do běžného života, což je myšlenka, se kterou se naše společnost ztotožňuje. Jde o budování vlastní integrity handicapovaných lidí,“ říká Ing. Petr Stejskal, obchodní a marketingový ředitel společnosti. „Aktivity, které jsou s Akcí Cihla spojené, jsou o postavení základů k samostatnému životu. O tom poskytnout tolik potřebné zázemí, protože bez něj se hůře dosahuje samostatnosti. Mají tedy stejnou filozofii jako naše společnost.“

Výtěžek letošní sbírky bude použitý na finalizaci projektu sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM v Davli u Prahy, kde našli pracovní uplatnění lidé s handicapem a případně na rekonstrukci střechy chráněného bydlení Fara v obci Slapy.

Základem benefiční kampaně AKCE CIHLA je prodej symbolických cihliček, jejichž zakoupením přispívají občané na rozvoj chráněného a podporovaného bydlení, sociálně terapeutických dílen, pracovních a tréninkových center a center volnočasových aktivit pro lidi s mentálním postižením v jednotlivých regionech.

foto: Heluz

akce

www.heluz.cz

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: stavebni materialy
Sdílejte článek

Diskuze