Hladká taška pro moderní střechu

30. 11. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Jednoduchý tvar a hladký povrch tašky Domino zaujme na první pohled.

Maloformátová strešní krytina Domino je neodolatelnou kombinací moderního vzhledu a prvotřídní kvality keramické krytiny. Její čisté linie vytvářejí elegantní a jedinečný vzhled střechy, který ocení majitelé rodinných domů. Z kvalitních surovin ji za pomoci špičkové technologie vyrábí tradiční německý výrobce Creaton.

Výhodný poměr ceny a výkonu

Spotřeba maloformátových tašek Domino se pohybuje od 12,4 ks/m2. To při realizaci střechy představuje optimální poměr ceny a výkonu. Na nákladech na zhotovení střechy se příznivě projeví i jednoduchá montáž. Krytinu Domino lze použít již od sklonu střechy 15° (při vodotěsném podstřeší). Uplatní se jak na rekonstrukcích, tak na novostavbách.

Spolehlivá střecha

Stavebník ocení i další výhody, které mu plochá pálená taška nabízí. Taška Domino má pouze jednu boční drážku, ale vzhledem k její dostateční tloušťce a šířce je zajištěn rychlý odtok vody. Boční překrytí chrání před průnikem vody a nečistot mezi tašky při silném větru. Celá koncepce bočních drážek byla vyvinuta na základě více než stoletých zkušeností. Na funkční vlastnosti tašek Creaton je poskytována záruka 50 let.

zdroj: CREATON South-East Europe Kft. domino-plocha-cierna-glazura

zdroj: CREATON South-East Europe Kft. domino-plocha-prirodna-cervena

Široká nabídka barev

Atraktivní hladká pálená krytina Domino je dostupná v několika atraktivních barevných odstínech a povrchových úpravách: přírodní červená, měděně červená engoba, vínově červená engoba, šedá engoba, břidlicová engoba, černá matná engoba, břidlicová glazura a černá glazura.

www.creaton.cz

CREATON South-East Europe Kft.

Kategorie: Novinky
Tagy: střecha taška
Sdílejte článek

Diskuze