vypínače Berker Q.7,

Hlídač varné desky a nový design vypínače Berker Q.7

22. 08. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Hager, do jejíhož portfolia patří také vypínače Berker, představí na letošním veletrhu FOR ARCH zcela nový design vypínače Berker Q.7, který svými impozantními rozměry 95 x 95 mm a na pohled mohutným a robustním provedením rámečku posouvá vypínač směrem k viditelnějšímu prvku v interiéru.

Navrch přidává opravdu širokou škálu materiálů, ze kterých mohou architekti a zákazníci rámečky Q.7 vybírat. Jmenujme např. hliník, nerezovou ocel, bílé a černé sklo, břidlici nebo surový beton. Rámečky lze libovolně kombinovat se středovými díly v polární bílé, antracitové nebo stříbrné barvě.

vypínače Berker Q.7,

vypínače Berker Q.7,

Absolutní novinkou na českém trhu, kterou společnost Hager rovněž představí na veletrhu FOR ARCH, je hlídač varné desky. Tento šikovný strážce bezpečnosti v kuchyni automaticky odpojí elektrický sporák nebo varnou desku v případě nebezpečí vzniku požáru. Hrozící požár detekuje tak, že buďto zachytí v prostoru varné desky příliš vysokou teplotu nebo podezřelý pohyb. Hager uvedením této novinky potvrzuje svou pověst průkopníka v oboru. Novinka v podobě hlídače varné desky se stává dalším kamínkem do mozaiky zajištění co možná nejvyšší bezpečnosti v našich domovech.

vypínače Berker Q.7,

www.hager.cz/vyrobkove-novinky/clanky-o-novinkach/hager-electro-na-veletrhu-for-arch/99458.htm

Kategorie: Novinky
Tagy: hlídač varné desky varné desky vypínače
Sdílejte článek

Diskuze