I v pronájmu se můžete cítit jako doma

I v pronájmu se můžete cítit jako doma

28. 04. 2021 Sdílet

Domácí vám zatrhl všechny úpravy? Nemůžete pověsit ani malý obrázek? I v takovém bytě se můžete cítit jako ve svém. Poradíme vám, jak na to.

Nebojte se bydlení v cizím. Najděte si ten pravý byt k pronájmu v Praze a my vám ukážeme, jak se v něm cítit jako doma.

Co s nábytkem?

Stěhujete se do nevybaveného? Pak máte vyhráno. Pečlivě vybraný nábytek dokáže proměnit i cizí místo ve váš domov. Myslete na to, že kvalitní nábytek vás může provázet klidně celý život. Nebojte se proto investic do kousků, které budou skutečně odrážet vaši osobnost.

Ne vždy máme možnost nastěhovat se do prázdného bytu. I s cizím nábytkem se ale dá snadno pracovat. Nesnažte se jej za každou cenu zakrýt. Zkuste jednotlivé kousky sladit s vlastními doplňky, a uvidíte, že i v cizím se budete cítit jako ve svém.

Obklopte se osobními věci

Do cizího bytu můžete dostat kousek sebe i bez vrtání. Obklopte se osobními věcmi, které vám budou připomínat domov a zároveň váš nový byt zútulní.

1. Knihy

Ať už jste vášnivý čtenář se sbírkou desítek knih, nebo vlastníte jen pár svazků, vyhraďte jim v pronajatém bytě viditelné místo. Knihy, které milujete, jsou odrazem vaší osobnosti. Pokud je budete mít stále na očích, budete se cítit jako doma.

2. Fotografie

Nebojte se být sentimentální. Fotografie vás obklopí vlastními vzpomínkami, a navíc jsou vkusným doplňkem. Vystavte je v rámečcích, pověste na ozdobné mřížky nebo jen na obyčejný provázek. 

3. Obrazy

K uměni si lidé dokážou vybudovat silný vztah. Nezbavujte se oblíbených děl jen proto, že vám domácí zatrhnul díry ve zdech. Obrazy postavené na zemi, nebo na skřínce budou vypadat stejně dobře jako na stěně. 

Tak snadné je z cizího bytu vytvořit vlastní domov. Prohlédněte si byty k pronájmu v Praze. Možná narazíte na ten pravý. 

 Zdroj: PR článek společnosti MAFRA, a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: byty k pronájmu byty v Praze dekorace doplnky inspirace pronajem
Sdílejte článek