pronajem

Moderní interiér v bílé s přírodními materiály
Nábytek

Triky a nápady, jak si zařídit pronájem po svém

Pronájem má často přísná pravidla, to však neznamená, že si ho nemůžete zařídit po svém. Inspirujte se našimi nápady a triky.

Logo visidoo
Novinky

Víme, jak vyzrát na hledání nemovitostí

Visidoo je nový nástroj, který se postará o to, abyste o nabídce nemovitosti ke koupi či pronájmu věděli okamžitě po jejím zveřejnění. K dispozici je zdarma a jeho použití je velice jednoduché.

Reality.idnes.cz_homebydleni.cz_I v pronájmu se můžete cítit jako doma
Novinky

I v pronájmu se můžete cítit jako doma

Domácí vám zatrhl všechny úpravy? Nemůžete pověsit ani malý obrázek? I v takovém bytě se můžete cítit jako ve svém. Poradíme vám, jak na to.

zdroj: homesweethome.cz

Jak pronajmout/prodat byt v Praze nejvýhodněji?

Pronájem a prodej jsou zcela odlišné činnosti, přesto ale mají jednu věc společnou. Uvědomíte si ji obzvláště v případě, kdy se dostanete do pražského realitního trhu. Najít slušné podnájemníky, stejně jako prodat byt, to může být běh na hodně dlouhou trať a ještě s mnoha velkými překážkami. Pokud uvažujete o pronájmu či prodeji bytu v hlavním městě, máme pro vás hned několik rad, které vám celý proces významně ulehčí.

Novinky

Investice do bytů v ČR přináší 27. nejvyšší výnos v Evropě

Při současné situaci na trhu s nemovitostmi si sice o dvouciferných výnosech z pronájmů můžete nechat (zatím) zdát, i přesto však tento druh investic stále přináší zajímavý a hlavně stabilní výnos.