Izolační fórum online

Izolační fórum online

18. 09. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

ISOVER připravil již druhý díl konference, která bude přímým přenosem vysílána 25. září 2017 ve 14 hodin na kanálech youtube a Facebook, s názvem Izolační fórum online. Tento nový formát vysílání vznikl na základě požadavků projektantů a architektů a je určen jim i všem stavebníkům, realizačním firmám a majitelům nemovitostí.

Cílem je nabídnout zajímavé tipy, odborné rady a aktuální novinky z oblasti izolačních materiálů, upozornit na změny v zákonech a vyhláškách, zmínit novinky v energeticky úsporném a udržitelném bydlení.

Izolační-fórum-online2

Program konference zahájí Ing. Arch. Josef Smola, odborný host konference, který pohovoří na téma energeticky úsporné domy a přiblíží jejich vývoj a aktuální legislativu. Hlavním tématem konference budou vegetační střechy a jejich realizace. Systémy vegetačních střech představí Ing. Karel Sedláček, Ph. D., manažer technické podpory značky ISOVER, a pokračovat bude pan Josef Vokál z firmy ACRE, který se realizací vegetačních střech zabývá již 20 let. Konferenci doplní Ing. Libor Urbášek , ředitel obchodu a marketingu ISOVER , s informacemi ze světa izolací – fakta a mýty o stříkaných PUR pěnách.

www.facebook.com/events/142601592993440/

Kategorie: Novinky
Tagy: energeticky úsporné budovy isover izolace izolační fórum vegetační střechy
Sdílejte článek

Diskuze