KORADO v letošním roce přináší na trh NOVINKU v oblasti řízeného větrání

13. 05. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Jedná se o speciální lokální nástěnné větrací jednotky s možností rekuperace, které mají další rozhodující faktor pro úsporu energie a kvalitu našeho zdraví. Jednotky rovněž vhodně zapadly do nového systému KORADO S-CONTROL, který zahrnuje nízkoenergetické koncové prvky pro vytápění, chlazení a větrání.

Každá místnost může být vybavena samostatnou lokální větrací jednotkou bez nutnosti složitého rozvodu vzduchu. Pro instalaci jednotky stačí vyvrtat skrz vnější stěnu otvor, zasunout přiloženou trubku a zavěsit jednotku.

Vysoká účinnost větracích jednotek je podpořena nízkou spotřebou energie a minimální hlučností. Rychlá montáž, svěží design a jednoduchý provoz nejsou drahým nadstandardem, ale bonusem, který Vám lokální rekuperační jednotky KORADO přináší.

Větrání bytu lze decentralizovaným způsobem řešit postupně, jak si majitel vytváří finanční prostředky. Významnou předností decentralizovaného větrání je jednoduchost instalace a údržba.

KORADO přináší na trh hned několik variant větracích jednotek. Na výběr jsou větrací jednotky KORAVENT a větrací jednotky se zpětným získáváním tepla (rekuperací) KORASMART.

zdroj: KORADO, a.s.

zdroj: KORADO, a.s.

zdroj: KORADO, a.s.

zdroj: KORADO, a.s.

www.korado.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: rekuperace vetrani
Sdílejte článek

Diskuze