Koupelna Geberit Acanto – Individuální jako vy

Koupelna Geberit Acanto – Individuální jako vy

04. 09. 2019
Diskuze (0)
Sdílet

Geberit Acanto je nová ucelená koupelnová série nábytku a keramiky od společnosti Geberit. Snoubí se v ní přímočarý design s organickými tvary a chytrými detaily, díky kterým je snadné přizpůsobit každou koupelnu individuálním potřebám a […]

Geberit Acanto je nová ucelená koupelnová série nábytku a keramiky od společnosti Geberit. Snoubí se v ní přímočarý design s organickými tvary a chytrými detaily, díky kterým je snadné přizpůsobit každou koupelnu individuálním potřebám a přáním každého.

Nábytkový koncept Geberit Acanto poskytuje dobře organizovaný úložný prostor. Nabízí ale i tvůrčí svobodu a vynikající funkčnost. Výjimečným a originálním doplňkem je magnetická deska, kterou lze upevnit na stěnu a na ní umístit magnetické boxy a poličku přesně tam, kde je potřebujete mít. Do boxů a poličky si uložte vše, co potřebujete mít každý den v koupelně vždy po ruce.

koupelnový nábytek

Foto Geberit

koupelnový nábytek

Foto Geberit

Nábytek je k dispozici ve čtyřech barvách a návrháři nábytku vsadili na moderní kombinaci materiálů a povrchů jako je sklo, kov, barevné a dřevěné povrchy.

Kategorie: Novinky
Tagy: koupelnový nábytek
Sdílejte článek

Diskuze