Koupelnový audiosystém od Kaldewei přináší novou dimenzi relaxace

Kaldewei pro svoje vany nabízí koupelnový zvukový systém Sound Wave a rozšiřuje tak zážitek z relaxačního koupání o novou dimenzi. Systém Sound Wave lze kombinovat se všemi modely van Kaldewei, jednotlivé komponenty včetně přijímače Bluetooth zůstávají skryty a jsou nainstalovány pod koupací vanou.
Reklama

Prostřednictvím přijímače lze bezdrátově přehrávat zvukové soubory z kteréhokoliv přístroje podporujícího Bluetooth. Koupací vana přitom funguje jako rezonanční těleso – takže se můžete doslova ponořit do Vaší oblíbené hudby…

zdroj KALDEWEI CZ

zdroj KALDEWEI CZ

Sound Wave, koupelnový zvukový systém od firmy Kaldewei, je vybaven přijímačem, který dokáže přehrávat zvukové soubory ze smartphonu, počítače, tabletu nebo z jiného přístroje podporujícího Bluetooth. Skládá se ze dvou akustických měničů pro generování zvuku šířícího se tělesem, šesti akustických desek, jednoho ovládacího boxu a jednoho přijímače, a lze jej jednoduše a rychle spojit s jakýmkoliv modelem vany Kaldewei. Vana přitom funguje jako rezonanční těleso a vytváří neobyčejný zvuk, ať již s vodou nebo bez vody.

zdroj KALDEWEI CZ

zdroj KALDEWEI CZ

www.kaldewei.cz

Reklama
Reklama

Komentovat