Kouzlo nečekané symbiózy

Kouzlo nečekané symbiózy

10. 06. 2020 Sdílet

Často bývají v laických debatách konfrontovány přednosti centrálních vysavačů oproti těm klasickým. A leckdo k tomu přidá také vlastní mínění o vysavači robotickém. Ale to už porovnáváme úplně nesrovnatelné kategorie.

Jiná situace ovšem nastává ve chvíli, kdy začneme mluvit o robotickém vysavači jako o doplňku vysavače centrálního. V tomto případě není třeba konfrontovat, protože jde o výrazné zdokonalení výsledků práce obou. Pro někoho může vyznívat představa, že robotem nasbíraný prach je automaticky vyprazdňován přímo do systému centrálního vysavače, jako utopie. Ale to je přece v obecném pohledu základní robotova práce. Učinit všechno pro dokonalý výsledek, pokud možno s minimálním, nebo dokonce žádným, zapojením obsluhy.

Možná nečekaná symbióza působení robotického a centrálního vysavače je nedávnou novinkou, přišla s ní společnosti BEAM ČR, zkušený dodavatel centrálních vysavačů BEAM. Už první reakce zákazníků ukazují, že budoucnost robotických vysavačů skutečně může spočívat právě ve spojení s vysavači centrálními. Z nedávné novinky se v rámci oboru zvolna stává velmi zřetelný trend.

Uživatel tak získává možnost přednosti centrálního vysavače dále rozšířit. ROBO provede všechno, co se od tohoto pomocníka očekává. Samočinně pečlivě vysaje rovné plochy podlah, zásluhou svých rozměrů uklidí i ve stísněných podmínkách.

centrální vysavače

ZDROJ BEAM

robotický vysavač

ZDROJ BEAM

Robot obsah nečistot z kanystru “odevzdá“ vysavači centrálnímu, který s nimi posléze naloží, jak je jeho posláním. Bez jakéhokoli víření vzduchu v místnosti, za použití totálně dokonalé filtrace. Navíc se centrální vysavač postará také o čištění hlavního kartáče a filtrů robota, čímž tento svůj doplněk povýší do kategorie bezúdržbových zařízení.

www.beam.cz/centralni-vysavace/roboticky-vysavac-robo-tr800/

Kategorie: Novinky
Tagy: centralni vysavace robotický vysavač
Sdílejte článek