Kryptologie vstoupila do systému otvírání vrat

Kryptologie vstoupila do systému otvírání vrat

30. 11. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Hörmann, přední dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, představí na jarních stavebních veletrzích v Brně ovladače se systémem BiSecur. Díky novému rádiovému ovládání můžete rychle zjistit, zda jsou vaše vrata otevřená […]

Společnost Hörmann, přední dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, představí na jarních stavebních veletrzích v Brně ovladače se systémem BiSecur. Díky novému rádiovému ovládání můžete rychle zjistit, zda jsou vaše vrata otevřená či zavřená, aniž byste museli opouštět pohodlí svého domova. Tato technologie bude na trhu od jara 2012.

 

Obousměrný systém BiSecur s vysokou odolností proti rušení zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a ovladačem. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s kryptology z univerzity v Bochumi a využívá stejných kódovacích postupů jako internetové bankovnictví.

Nejen bezpečí, ale i promyšlený design
Novou technologii oceníte například v situacích, kdy na vrata nevidíte. LED kontrolka na vysílači signalizuje stav garáže, přičemž zelená barva značí uzavřenou garáž a červená otevřenou. Ovladače HS 5 BS pohánějí tužkové baterie AAA a pracují na frekvenci 868 MHz. Jsou tak kompatibilní i s většinou starých pohonů vrat Hörmann.
K dostání budou čtyři modely ovladačů, mezi nimiž nebude chybět ani oblíbená malá verze (HS 2 BS) s úchytkou na klíče. Lesklé černé či bílé provedení s pochromovanými konci potěší i milovníky moderního designu.

Více informací naleznete na www.hormann.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: garaz
Sdílejte článek

Diskuze