Kuchyně na zkoušku
Zdroj: Blum

Kuchyně na zkoušku

03. 06. 2022 Sdílet

V reprezentativních prostorách firmy Blum se dozvíte, jak nábytkové kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo v nábytku při jeho používání. Proto je nábytek naplněný věcmi tak, jak to bude u vás doma. Pomůžeme Vám s orientací v sortimentu a představíme možnosti použití našeho kování. Nasbíráte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku.

Užijte si stavění kuchyně na zkoušku

Koupit kuchyň je rozhodnutí na dlouhá léta. Kuchyně jsou poměrně složité. Až 60% majitelů nových kuchyní, by podruhé něco řešilo jinak. Proto poskytujeme službu „Kuchyně na zkoušku“. Ze skříněk na podvozcích s kolečky postavíme vaši budoucí kuchyň dříve, než si ji koupíte. Přijďte k nám na „Kuchyň na zkoušku“! Tím můžete jenom získat. Vyzkoušíte si předem svou budoucí kuchyň ve skutečné velikosti a dostanete odpověď na spoustu otázek. Budete mít dostatek místa pro pracovní desku? Bude se vám pracovat pohodlně a půjde práce od ruky? Vejdou se vám všechny ukládané předměty? Můžete si vyzkoušet více variant uspořádání kuchyně. Vaše kuchyň bude pak přesně vyhovovat vašim potřebám.

Kuchyně na zkoušku

Zdroj: Blum

Jak taková zkušební jízda vypadá můžete vidět na videu ZDE.

Protože postavit kuchyň na zkoušku zabere nějaký čas, je potřeba si zarezervovat termín a prostor v showroomu Blum a to pomocí rezervačního formuláře >>> zde

Kuchyně na zkoušku

Zdroj: Blum

Pamatujte, Vaše kuchyň má být nejen krásná, ale i praktická

Více na  www.blum.com

Kategorie: Novinky
Tagy: kuchyň kuchyňská linka Od partnerů
Sdílejte článek