foto Českomoravský beton

Kvalitní a pevné betonové základy domu

10. 05. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Dům stavíme většinou jednou za život. Už proto by měl mít pevné a kvalitní základy. Vybudujete je z drátkobetonu STEELCRETE, který obsahuje rozptýlená ocelová vlákna. Ta nahrazují klasickou betonářskou výztuž a zvyšují únosnost a soudržnost betonu.

Volbou betonu s rozptýlenými ocelovými vlákny se snižuje riziko nesprávného vyztužení či posunutí výztuží při hutnění betonu. V drátkobetonu obsažená vlákna navíc zlepšují soudržnost betonu v detailech konstrukce, především na hranách, a zabraňují opadávání betonu v okrajových částech.

Dodávkou betonu s rozptýlenou výztuží přímo z autodomíchávače se výrazně zrychluje postup výstavby. Realizaci základové desky o ploše 190 m2, od příjezdu autodomíchávače na stavbu, čerpání betonu na plochu budoucí základové desky až po zpracování do požadované roviny, zvládne dvojice stavebníků už za 2 hodiny. O jednoduchosti celé akce se přesvědčíte v následujícím videu.

 

Skupina Českomoravský beton nabízí ke svým produktům profesionální servis a poradenství. Více informací a kontakty naleznete na www.transportbeton.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: stavebni materialy základy domu
Sdílejte článek

Diskuze