Legendární Kolo štěstí se vrací v novém stylu

09. 10. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Kolo štěstí se vrací do všech 74 prodejních center společnosti Mountfield v České i Slovenské republice s tím, že se bude točit ve zcela novém a pro zákazníky atraktivnějším nastavení slev. Akce Kolo štěstí začne 5. října a skončí 31. října.

Na kole je 5 velkých slev: 40%, 50%, 60%, 70% a 100% a ty jsou rozděleny jen do celkových 25 políček. Zákazník má tedy jistotu, že vždy získá jednu z těchto slev a neodejde s prázdnou. V Kole štěstí získá slevu každý. A zároveň, díky rozdělení jen do 25 políček, má i vysokou pravděpodobnost vytočit si 100 % slevu. Kolo štěstí je určeno pro veškerý podzimní a zimní sortiment, do kterého patří například pily, štípačky, drtiče, štěpkovače, kamna, vertikutátory, kultivátory, finské sauny, infrasauny, zahradní vysavače a fukary, sněhové frézy a mnoho dalších výrobků.

Rozdělení polí na Kole štěstí:

9 polí 40 %

7 polí 50%

5 polí 60%

3 pole 70%

1 pole 100%

„Letošní nastavení slev na Kole štěstí je opravdu lákavé a věřím, že našim zákazníkům zpříjemní podzimní nákupy. Slevu má každý jistou a pro zákazníky je tím správným adrenalinem to, že o její výši si rozhodnou sami“, dodává Aleš Hrouda, marketingový ředitel společnosti Mountfield.

Zákazníci si Kolo štěstí mohli poprvé roztočit již v roce 1996 a po mnoho let se z něj stal u zákazníků oblíbený nákupní fenomén. Kolo štěstí prošlo během let své existence různými obměnami vždy spojenými s atraktivními cenami. V průběhu let si zákazníci mohli vytočit různě vysoké slevy na zakoupené výrobky, byly losovány i jackpotové výhry, které dosáhly až 15 mil. Kč, výhry zahrnovaly i osobní automobily (např. Cadillac, VW Golf Plus, Volvo V 70).

Během své existence Kolo štěstí pomohlo i dobré věci. V roce 2011 se souběžně s prodejní akcí točilo i Kolo štěstí a pomoci, kdy vylosované částky putovaly k českým i slovenským charitativním organizacím. Celkem takto odešlo 8,7 mil Kč.

www.mountfield.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: Kolo štěstí Od partnerů
Sdílejte článek

Diskuze