HP Elite Slice

Moderní pracovní zázemí v pohodlí domova

14. 09. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Dodržování přesné pracovní doby a fyzickou přítomnost v kanceláři vyžaduje čím dál méně zaměstnavatelů. Práce z domu je rostoucí trend, pracovní prostory tak získávají spíše podobu míst pro setkávání a konferenčních místností. Nebo z pracovišť mizí úplně. Doba se změnila a do značné míry za to může technologický pokrok.

Stolní počítače ale už dnes nevypadají tak jako dřív. HP má v nabídce pracanty, kteří přinášejí více než dostatek výkonu ve velmi netradičním formátu. A rozhodně se nejedná o rámusící bedny připojené ke klubku kabelů a drátů.

HP Elite Slice

HP Elite Slice

Opravdu stylovým doplňkem domácí kanceláře se stane přístroj z elitní rodiny HP Elite Slice. V tomto případě se jedná o modulární mini PC komerční třídy běžícím na systému Windows 10 Pro, které přichází se spoustou pokrokových funkcí a hlavně vychytaným designem v malém, dobře přenosném balení. Při práci tak bude ozdobou pracovního stolu, výkonem přitom nijak nezaostává za klasickými desktopy. Velice praktická je také volitelná možnost bezdrátového nabíjení mobilních telefonů. Netradiční modulární konstrukce ale umožňuje i další rozšiřování funkcí. Modul s 360stupňovými reproduktory Bang&Olufsen a dvěma mikrofony výrazně ulehčí konferenční hovory, pro ty je ostatně jedna z variant HP Elite Slice pro konferenční místnosti vybavena speciálním jednodotykovým ovládáním a podporou softwaru Intel Unite. Dalším modulem může být klasická DVD mechanika.

Praktičnost tohoto počítače se ale projeví teprve v kombinaci s volitelným dokovacím monitorem HP Elite Display S240uj, ke kterému je možné HP Elite Slice připojit jedním kabelem USB-C, který přenáší obraz i zvuk a zároveň zajišťuje napájení počítače. A nechybí samozřejmě ani profesionální zabezpečení. Díky známému prostředí je pro uživatele Windows 7 přechod na Windows 10 velmi snadný. Windows 10 Pro umožňuje šifrovat obsah disků a přenosných jednotek pomocí nástroje BitLocker a chránit tak citlivá data před krádeží nebo neoprávněným přístupem v případě ztráty zařízení.

HP Elite Slice

HP Elite Slice

Chcete vylepšit svou domácí kancelář miniaturním PC? Následujte tento formulář a získejte nabídku na míru.

Kategorie: Novinky
Tagy: dula počítače stolní počítače Windows 10 Pro zelí
Sdílejte článek

Diskuze