Na beton je BETOKRYL

Na beton je BETOKRYL

18. 06. 2019 Sdílet

Pro nátěry betonových ploch (stěny, panely, ploty, sokly apod.), ale i zdiva, omítek nebo cetris desek je tu naše další letošní novinka.

V2013 BETOKRYL vodouředitelná matná barva

BETOKRYL je matná vodouředitelná barva určená na nejrůznější pohledové svislé i vodorovné betonové plochy jako jsou stěny, panely, nosníky, sokly, ploty, betonové konstrukce, prefabrikované díly, a další savé materiály např. zdivo, omítky, lehčené stavební hmoty, cementotřískové, dřevěné, dřevotřískové desky apod. v exteriéru i interiéru. BETOKRYL lze také použít pro nátěry betonových podlah s mírnou pochozí (mechanickou) zátěží jako jsou sklepy, spíže a komory v interiéru. BETOKRYL vytváří omyvatelný, otěruvzdorný a paropropustný film, který má dlouhodobě vysokou odolnost a stálost vůči působení povětrnosti a UV záření (nežloutne), rychle zasychá a poskytuje pružnou a velmi přilnavou ochranu ošetřenému podkladu.
BETOKRYL se vyznačuje jednoduchou aplikací a rychlým zasycháním – tedy již za den můžete mít hotovo.

zdroj colorlak

zdroj colorlak

Ochranná vrstva BETOKRYLu má dobrou odolnost vůči působení čisticích prostředků pro domácnost, ale např. i motorovému oleji. Přesto je nátěr paropropustný a dovoluje podkladu reagovat na vlhkost (dýchat).

Kategorie: Novinky
Tagy: betonové konstrukce betonové plochy vodouředitelná barva
Sdílejte článek