Na Lipně se plánuje luxusní resort

Na Lipně se plánuje luxusní resort

07. 08. 2018 Sdílet

Co byste řekli na vlastní byt u vody, kde byste si mohli užívat pohled na plachetnice při západu slunce, užívat si privátní beach club a vyhřívaný bazén na vodní hladině jezera? Ne nemluvíme o zahraničí. Moře v Čechách sice nemáme, ale velkých vodních ploch je tady hodně. A u jedné z nich, nazývané někdy také „jihočeské moře“ během několika příštích let vyroste MOLO LIPNO RESORT s luxusními byty a penthousy pro všechny, kdo chtějí prožívat své volné chvíle v luxusním stylu s maximálním komfortem.

Exkluzivní druhý domov na Lipně

MOLO Lipno Resort bude cílit na všechny, kdo se nespokojí s málem. Nabídne luxusní byty Lipno, ale i spoustu možností zábavy a pětihvězdičkový servis. Zamilují si to tady milovníci sportů i ti, co si ve volných chvílích rádi odpočinou ve wellness. Prostě a jednoduše si tady užijete víkendy či prázdniny ve velkém stylu. Součástí bude 79 bytů a penthousů, pětihvězdičkový hotel, restaurace s mezinárodní kuchyní, zenová zahrada, vyhřívaný jezerní bazén a také promenáda s obchody. Kromě všudypřítomného luxusu si ale návštěvníci užijí blízkost přírody, všude v okolí jsou nádherné turistické trasy, cyklostezky, dají se zde provozovat adrenalinové sporty. Každý si zde najde to svoje.

Moderní resort po vzoru zahraničí

Podobné resorty u vody jsou běžnou záležitostí například v Itálii či Švýcarsku. Tohle české od nich nebude mít daleko. Však garantem kvality architektury je mezinárodní ateliér Champan Taylor z Londýna, o design se staral pražský tým s architekty Jonem Haleem a Janem Pokorným. Stavba odstartuje v březnu příštího roku, nicméně prodej bude zahájen už od letošního září. Máte-li o prodej bytů na Lipně zájem, rozhodně se přijeďte podívat. Přímo v místě budoucího projektu v obci Lipno nad Vltavou, je v blízkosti cyklostezky na břehu Lipna otevřen stánek MOLO Info Point, kde vám podají veškeré bližší informace o projektu, prohlédnete si 3D model a nebo si jen dáte svůj oblíbený drink a užijete si výhled na hladinu jezera.

Každý den v MOLO Lipno Resort je výjimečný

Zábava na Lipně nikdy nekončí. Kousek odsud si můžete nechat kotvit vlastní plachetnici, procházet se Národním parkem Šumava, zajít si do Koruny stromů, jezdit na kole, rybařit, potápět se, v zimě bruslit a lyžovat. Nebo se vydáte trochu dál a budete objevovat jižní Čechy s dominujícím Českým Krumlovem. Lipno nabízí mnohem více než jen volné dny u vody.

Velkou roli v tom, aby se majitelé bytů a penthousů Molo Lipno Resort cítili dobře, však nehraje jen překrásná příroda. Celý areál bude vybudován tak, aby zde nic nechybělo. Jsou zde plánovány půjčovny sportovního vybavení, volejbalové hřiště, dobíjecí stanice pro elektromobily, soukromý Beach club s plážovými lehátky a mnoho dalšího. Myslelo s ena všechny detaily, nájezdy v garážích jsou přizpůsobeny pro nízké sportovní vozy a jsou dostatečně prostorné i pro velká SUV.

Oblast po vzoru švýcarských a italských resortů má být v provozu koncem roku 2020.

ZDROJ: PR článek společnosti EXCEDER ENTERPRISE a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: byty byty Lipno MOLO Lipno Resort prodej bytu
Sdílejte článek