Bydlení v prémiovém bytě se všemi výhodami rodinného domu

Bydlení v prémiovém bytě se všemi výhodami rodinného domu

I přes současnou krizi bydlení a nedostatek nových bytů v Praze stále vznikají zajímavé projekty. Některé si kladou za cíl přinést něco navíc a zaujmout naprosto opačnými výhodami, než je jen nízká cena. Takovými benefity mohou být například klidná lokalita s okolím se spoustou zeleně, vysoké standardy, nebo uzavřený soukromý areál, kde si můžete užívat klid bez starostí.

Celovinylová plovoucí krytina pro převážně bytové prostory

Celovinylová plovoucí krytina pro převážně bytové prostory

Praktičnost, vysoká odolnost a pružnost, příjemný povrch s reálnou strukturou dřevin a sraženými hranami, snadná údržba, odolnost proti vlhkosti, tichá akustika či nízká konstrukční výška a jednoduchá pokládka, to jsou jen vybrané hlavní charakteristiky již představené kolekce vinylové krytiny DESIGNline® Connect Bacana, první celovinylové krytiny se zámkovým spojem od německého výrobce Windmöller Flooring. Uvedení kolekce Bacana na trh sklidilo během krátké doby úspěchy u zákazníků ze soukromého i komerčního sektoru, na což výrobce reagoval představením zbrusu nové kolekce. DESIGNline® Connect Laguna, aktuální novinka letošního roku, kterou na český trh dováží a prodává společnost Kratochvíl parket profi, si zachovává podobné technické i užitné vlastnosti jako svá předchůdkyně, avšak je primárně určena především pro soukromé využití v interiérech bytů a rodinných domů. Lagunu s 12 dekory inspirovanými dřevinami a třídou zátěže 23/31 mohou navíc zákazníci pořídit za příznivější cenu. Kromě showroomů KPP je kolekce k dostání v 50 prodejnách specializované maloobchodní sítě 1FLOOR.

Inteligentní byt na Žižkově

Inteligentní byt na Žižkově

Navrhnout byt, který se na propagačních materiálech tváří velice fotogenicky, jistě není na škodu. Což ale takhle navrhnout byt, který svým majitelům nabídne přece jen něco navíc? Věřte nebo ne, navštívili jsme byt s povahou inteligentního krasavce, který vyrostl v prostředí žižkovské galerky, a přesto je velmi decentní a elegantní.