Najděte své bydlení 10 minut od Zličína

Dobrá lokalita představuje při hledání nového bydlení základ. Všichni si přejí, aby jejich domov nebyl daleko od centra a zároveň se nacházel v blízkosti přírody, kde se dá trávit volný čas. Současné developerské projekty na to většinou myslí, a tak se v posledních letech rozrůstají zástavby zejména v blízkosti Prahy. Nyní je možné si najít bydlení třeba Na Malé Růži.

Pro projekt Na Malé Růži byla vybrána lokalita v Drahelčicích u Rudné, což je zhruba 10 minut cesty od Zličína po D5 směrem na Plzeň. Architektura nově vznikající zástavby se snaží kombinovat příměstské i vesnické prvky, moderní materiály se zde snoubí s přírodou. A důvodů, proč byste zrovna zde mohli najít svůj domov, je ještě více.

vizualizace Absoluta Real

Pohodlí a spousta místa

Na Malé Růži najdete celkem čtyři typy domů v dispozicích od 3+kk po 5+kk s výměrou od 100 do 139 m2. Pro prodej domů u Prahy jsou připraveny řadovky, dvojdomy s parkováním před domem nebo přístřeškem pro automobil a také singl domy s garáží. Všechny nemovitosti jsou vícepodlažní, v přízemí je umístěn obývací pokoj s jídelnou, toaleta a komora, u větších domů pak ještě jeden pokoj. Ve druhém podlaží se nachází několik ložnic a jedna či dvě koupelny. Dále je možné využít ještě podkroví, s nímž se počítá jako s praktickým úložným prostorem například pro sezónní oblečení. K domům dále náleží terasa, na niž se vstupuje z obývacího pokoje. Stěna je velkoryse prosklená, takže je dobře vidět na zahradu a hrající si děti.

vizualizace Absoluta Real

Vše, co potřebujete k životu

Nedaleko vašeho nového potenciálního domova se nachází přírodní park Povodí Kačáku s cyklistickou stezkou. Na kole se dá dojet do Českého krasu, ke Karlštejnu či na Křivoklátsko. V blízkém Vysokém Újezdě se nachází golfové hřiště, v Nučicích u Rudné zase jezdecký oddíl. Ostatně v Rudné u Prahy fungují i mateřská a základní škola, zubní ordinace, lékárna, pošta, řada obchodů a restaurací. Je tedy jen na vás, zda budete své děti posílat přímo do centra Prahy, nebo je zapíšete do menší školy. Z Rudné je dobré autobusové i vlakové spojení do Prahy a Berouna, přičemž autobus dojede na pražský Zličín ke stanici metra za čtvrt hodiny. Autem to samozřejmě stihnete ještě rychleji. Pozitivem může pro někoho být i dobrá dostupnost Letiště Václava Havla.

Díky všemu výše uvedenému se dá předpokládat, že prodej domů v Rudné u Prahy poběží bleskovou rychlostí. V současné době je prodáno téměř 40 % nabízených nemovitostí, takže pokud váháte, na nic nečekejte a domluvte si osobní schůzku. Více informací najdete přímo na www.namaleruzi.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Absoluta Real s.r.o.

Komentovat