FOTO Vileda

Nechte Windomatic umýt okna za vás

05. 12. 2018 Sdílet

Víte, která úklidová činnost patří mezi ty nejméně oblíbené? Umývání oken. Nekonečné drhnutí špíny a leštění šmouh, které stejně nikdy nezmizí, unaví úplně každého. Vysavač na okna Windomatic Power Boost od Viledy s touto neoblíbenou činností dokáže udělat rychlý proces!

S hrdostí si dovolujeme tvrdit, že nejdůležitějším a nejcennějším důkazem o jeho super schopnostech, je prestižní ocenění v kategorii úklidových pomůcek: „Volba spotřebitelů – nejlepší novinka 2018“.

FOTO Vileda

FOTO Vileda

Okna beze šmouh a bez zbytečné námahy! To je sen každé hospodyňky, která se chystá na pořádný úklid. S elektrickým vysavačem na okna Windomatic Power Boost od Viledy se sny stanou skutečností. Po umytí okna čistícím prostředkem totiž stačí vysušit okenní tabuli přístrojem Windomatic, který se díky flexibilní hlavici snadno dostane až do rohů čištěné plochy. Jeho speciální dvojitá gumová lišta dokonale přilne k povrchu, a tak budou okna bez jediné kapky a šmouhy.

FOTO Vileda

FOTO Vileda

Zajímá vás, kam zmizí špinavá voda? Ta je odsávána do integrované vodní nádržky, kterou můžete umýt v myčce na nádobí. Díky funkci MAXWindomatic ještě větší sací výkon než kdykoliv předtím. Zbavíte se zkrátka veškeré špíny a nekonečného leštění.

Pokud zrovna nemáte v plánu umývat okna, pamatujte na to, že Windomatic vám dokáže pomoci i při úklidu jiných hladkých povrchů. Senzačně očistí zrcadla nebo koupelnové zástěny. Na jedno nabití vydrží v provozu až 40 minut, a to i v režimu MAX. To odpovídá přibližně 120 m² umyté plochy.

FOTO Vileda

FOTO Vileda

Elektrický vysavač na okna Windomatic je k dispozici v sítích hypermarketů a v oficiálním e-shopu společnosti Vileda už od 999 Kč.

Více informací naleznete na shop.vileda.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: elektrické vysavače okno
Sdílejte článek