Nerezová ocel oživí každý moderní prostor

06. 08. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Kasper Kovo, s. r. o., spouští unikátní e-shop

Společnost Kasper Kovo, s. r. o., spouští unikátní e-shop www.kasper.cz

 

Sestavování květináčů je velmi snadné. Požadované parametry se zadávají do připravených políček a k náhledu jsou i jednotlivá zpracování povrchu. Zobrazení animace navrhovaného výrobku dává jasnou představu o tom, jak bude vypadat.

Celková cena za výsledný produkt je vypočítána automaticky ještě před odesláním objednávky. Díky tomu máte okamžitě představu o celkovém rozpočtu. Pouze v případě atypického požadavku na výrobu je zapotřebí odsouhlasení navrhnutého řešení.

Hotové výrobky lze umístit jak v interiéru, tak i exteriéru. Hodí se pro osazení menšími rostlinami, ale i nízkými dřevinami.

Pro opravdu stylové letní rožnění nabízí společnost Kasper Kovo, s. r. o., zahradní grily z nerezu. Nový Viggo II na propan butan má profilový grilovací rošt, který zabraňuje vznícení omastku z masa. Díky tomu není zapotřebí přidušovat plamen.

Velice komfortní užívání poskytuje prostor pro uložení všech potřebných pomůcek. Dveře obsahují několik přihrádek a umožňují velice snadný přístup pro výměnu plynové bomby. Zamezení nechtěnému otevření dvířek zabraňují magnetické uzávěry.

Dokonalé propečení masa zajišťují nerezové plynové hořáky s regulací intenzity plamene a zakrytými lávovými kameny. Poskytují lepší výhřevnost a výborné rozprostření tepla na roštu.

Výrobce u příležitosti uvedení propan butonového modelu Viggo II rovněž spouští slevovou akci na všechny modely grilů Viggo v provedení na uhlí. Sleva je poskytována ve výši 30 % z prodejní ceny. Zároveň prodlužuje záruční lhůtu svých výrobků na 5 let.

Kasper Kovo, s. r., o., je exkluzivním výrobcem produktů z nerezu. Při výrobě klade velký důraz na kvalitu výrobního procesu a spolupracuje výhradně s českými designéry. Výrobky si tak udržují svou vysokou užitnou hodnotu.

Kategorie: Novinky
Tagy: grily kvetinace nerez Zahradní gril
Sdílejte článek

Diskuze