myčka nádobí

Nová generace myček nádobí Bosch s PerfectDry, flexibilním třetím košem a efektivní zónou Extra Clean

05. 10. 2020 Sdílet

Myčky Bosch s PerfectDry vždy nabízely vynikající výkon, úsporný provoz a perfektní sušení, včetně plastového nádobí. Značka Bosch nyní uvádí novou řadu, která navíc nabízí další užitečné funkce a možnosti.

Nový třetí koš například vytváří místo pro menší kusy nádobí, jako jsou misky, šálky na espresso nebo nástavce kuchyňského robota. Kapacita se tím zvyšuje o 25 %.

Inovativní Extra Clean Zone zaručuje ještě lepší a efektivnější výsledky mytí. Misky se zaschnutými lupínky od snídaně? Připečené zbytky crème brûlée? Tři rotující trysky neustále ostřikují nádobí a snadno odstraňují i zaschlé zbytky jídla. Díky extra proudu vody se ani nemusí zvyšovat teplota.

myčka nádobí

Foto BSH domácí spotřebiče

myčka nádobí

Foto BSH domácí spotřebiče

Všechny nové myčky – od základních modelů až po prémiové spotřebiče – jsou vybavené technologií Home Connect a lze je kontrolovat a ovládat kdykoli a kdekoli, ze sedačky v obýváku nebo cestou z práce. A pokud si zrovna chcete na chvilku odpočinout nebo konečně usne dítě, díky funkci “Silence on Demand” lze okamžitě snížit hladinu hluku na 30 minut na naprosté minimum.

Více na www.bosch-home.com/cz/novinky/mycky-bosch

Kategorie: Novinky
Tagy: myčky nádobí
Sdílejte článek