Nové chladničky Samsung přináší do domácností profesionální výkon a elegantní design

27. 02. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Nízká spotřeba, originální technologie zajišťující čerstvost potravin, špičkový design a chytré funkce. Revoluční design navíc nabízí větší objem než vestavné spotřebiče při stejných rozměrech a nevyžadují složitou montáž. Chladničky Samsung Kitchen Fit zkrátka ztělesňují soulad krásy a technologií.

Společnost Samsung představila unikátní koncept chladniček, inspirovaných znalostmi a zkušenostmi těch nejlepších světových šéfkuchařů, které spojují benefity vestavných spotřebičů s výhodami volně stojících.

„Chladničky Kitchen Fit řeší dilema mnohých rodin, zda si pořídit vestavěný spotřebič pro čistý a ničím nerušený design moderní kuchyně, avšak za cenu mnohem nižší objemové kapacity, anebo spotřebič s optimálním objemem, který ale působí jako solitér,“ říká Petr Kheil ze společnosti Samsung Electronic Czech and Slovak.

Koncept kombinovaných chladniček Kitchen fit – už žádné kompromisy

Kombinované chladničky Kitchen Fit získaly toto označení díky svým vlastnostem a rozměrům. Přesně korespondují s místem, které je pro ně vyčleněno v rámci kuchyňské sestavy. Spodní díl mrazáku končí ve výšce pracovní plochy linky, celková výška spotřebiče pak ladí s vrchními skříňkami. Unikátní plochý povrch dveří z broušené nerez oceli s ostrými hranami naprosto splyne s kuchyňskými skříňkami a výsledkem je dokonalý soulad, který mohly dosud zajistit pouze vestavné spotřebiče. Složitá montáž není potřeba, spotřebič je jednoduše zasunut na požadované místo v rámci kuchyňské linky. Přestože se vejdou do stejného prostoru jako vestavné spotřebiče, nabízejí chladničky řady RB8000 díky technologii SpaceMax o 30 % více prostoru (až o 90 l), než ty konvenční vestavné.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Novinky v chlazení od Samsungu pro tento rok především zahrnují tři řady RB8000, RB7000 a RB5000, které nabízejí energetickou třídu A++ i A+++ a liší se v několika detailech.

www.samsung.cz

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: chaladnička domácí spotřebiče
Sdílejte článek

Diskuze