Nové dřezy a dřezové sety GROHE dokonale sladěné s dřezovými bateriemi GROHE

Nové dřezy a dřezové sety GROHE dokonale sladěné s dřezovými bateriemi GROHE

12. 02. 2019 Sdílet

Díky dokonalé kombinaci kuchyňských baterií, kuchyňských systémů a dřezů, které jsou nově součástí našeho portfolia, se ze společnosti GROHE stává značka kuchyňského vybavení číslo 1.

Patentovaná povrchová technologie broušení, snadné čištění a mimořádně odolná nerezová ocel je zárukou kvality, kterou pocítíte při každém použití. 

Čtyři precizně sestavené kombinace dřezu a baterie GROHE

Společnost GROHE, přední světový výrobce sanitárního vybavení, nyní prostřednictvím své unikátní řady vysoce kvalitních kuchyňských dřezů, které představují dokonalou souhru formy a funkce do každého moderního interiéru, posouvá laťku pohodlí v kuchyni.

Dřezy GROHE byly navrženy tak, aby se v každém případě staly součástí dokonalé kombinace: nejen, že se hodí do každého kuchyňského interiéru, ale je možné je rovněž esteticky a funkčně zkombinovat s našimi kuchyňskými bateriemi a kuchyňskými systémy, přičemž výsledek vždy nabídne dostatečně komfortní rozměry a zaručí, že voda nebude stříkat kolem. Standardní výbavou každého kuchyňského dřezu GROHE, ať už kompaktního, dvojitého nebo elegantně vestavného, je rychlomontážní systém QuickFix a možnost levostranného nebo pravostranného natočení. Instalace dřezu je tak maximálně rychlá a praktická. Dalším benefitem jsou speciální funkce, kterými jsme naše dřezy vybavili, počínaje technologií potlačení hluku GROHE Whisper a konče automatickým odtokem, díky kterému již nikdy nebudete pro vypuštění umyvadla sahat do špinavé vody.

Pro každou kuchyni, pro každý životní styl

Minimální hloubka dřezu 16 cm umožňuje snadnou integraci do každé kuchyně formou standardní instalace, zapuštěné instalace, hloubkové instalace nebo instalace se zkosenými okraji. Na výběr je osm různých designových variant, od tradičních po nadčasově minimalistické. Uživatel si dále může zvolit jednu ze dvou tříd nerezové oceli s tloušťkou od 0,6 do 1,0 mm. Každý dřez GROHE dalece převyšuje průmyslové standardy, avšak jeden konkrétní model (K400+) je k dispozici ve variantě z nerezové oceli třídy AISI 316, která je absolutně odolná proti korozi. Tento druh materiálu je známý pod názvem „námořní ocel“ a používá se především při výrobě lodí či v chemickém průmyslu.

Dřezy z tohoto materiálu jsou vhodné především do oblastí se slaným klimatem. Patentovaný proces broušení, který nazýváme GROHE Satin Finish, spočívá v ošetření speciálními rostlinnými vlákny (Tampico), které dodávají dřezům charakteristický, mimořádně jemný „saténový“ povrch, který je vysoce elegantní a funkční zároveň. Dřezy lze navíc rozšířit o praktické doplňky, jako jsou krájecí desky, cedníky a další užitečné kuchyňské pomůcky. [BS1] Konkrétní model a cenu tak lze dokonale přizpůsobit životnímu stylu uživatele.

Drobné detaily, velký dopad

Důmyslné funkční prvky vždy usnadňují kuchyňské práce. Kuchyňské dřezy GROHE jich obsahují spoustu, ať už v podobě jedinečných odtokových a přepadových řešení nebo postranního dřezového sektoru. Dálkové ovládání odtoku rovněž přesvědčí na první pohled – umožňuje vypustit dřez bez nutnosti sahat do špinavé vody. Díky jedinečné izolační vrstvě GROHE Whisper je hluk z odtékající vody a manipulace s nádobím uvnitř dřezu potlačen na minimum. Přepad, kterým je pochopitelně vybaven každý dřez GROHE, zabraňuje přetečení vody z dřezu v případě, že ponecháte puštěnou vodu. U čtvercových modelů s plochým dnem je efektivní odtok zajištěn elegantními zářezy připomínajícími hrany diamantu, díky kterým voda odtéká snadněji a nezanechává nečistoty.

A aby toho nebylo málo: Systém rychlé instalace QuickFix a konstrukce umožňující oboustranné použití se dvěma otvory na vodovodní baterii činí instalaci praktickou a rychlou. Součástí všech dřezů je navíc integrovaný sifon. Jedná se tak o skutečně kompletní řešení.

Dokonalá dvojice v jednom balení

Na trhu se nachází velké množství dřezů a baterií, takže vybrat tu správnou kombinaci může být náročné. Proto společnost GROHE uvádí na trh čtyři dokonale sladěné sety skládající se z kuchyňského dřezu a baterií z populárních řad Bau, Eurosmart, Concetto nebo Minta.

Více informací získáte na webových stránkách: www.grohe.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: baterie dřezové sety dřezy
Sdílejte článek