baterie

Tekoucí voda z kohoutku
Kuchyně

Vybíráte kuchyňskou baterii? Už nestačí brát ohled jen na vzhled a velikost

Kvalitní kuchyňská baterie je neodmyslitelnou součástí moderní kuchyně. Dnes od ní očekáváme, že zvládne podstatně víc než obyčejný vodovod s teplou a studenou vodou. Ideální je, když je úsporná, obsahuje sprchu na mytí ovoce a zeleniny, ještě lepší, když má zabudovaný filtr na čistou pitnou vodu. Vybavení záleží samozřejmě na tom, kolik financí můžeme a chceme do kuchyňské baterie investovat.

platforma GROHE X
Novinky

Společnost GROHE uvádí na trh digitální zážitkovou platformu „GROHE X“

Návštěvníci platformy dostanou možnost získat individuální zážitek ze značky GROHE díky informačnímu 
a inspirativnímu multimediálnímu obsahu šitému na míru potřebám profesionálních obchodních partnerů a spotřebitelů.

Novinky

Nové dřezy a dřezové sety GROHE dokonale sladěné s dřezovými bateriemi GROHE

Díky dokonalé kombinaci kuchyňských baterií, kuchyňských systémů a dřezů, které jsou nově součástí našeho portfolia, se ze společnosti GROHE stává značka kuchyňského vybavení číslo 1.

Novinky

ARCHIMODULE – Modulární vodovodní baterie

S důrazem na vysoký uživatelský komfort, bezpečí a celkové uspokojení stále náročnějšího zákazníka, navrhla firma Ideal Standard nové modulární řešení pro ovládání napouštění vody ve sprchách, vanách a umyvadlech - termostatické podomítkové baterie Archimodule.

foto: EMOS
Novinky

Nová generace nabíjecích baterií GP nabízí lepší vlastnosti i design

Společnost GP Batteries uvádí na náš trh novu generaci nabíjecích baterií ReCyko+ a ReCyko+ Pro. Tyto nové řady nabízejí vylepšené vlastnosti jakou je například technologie EnergyLock zaručující nízké samovybíjení i nový design odkazující k jednoduchosti a eleganci.

vodovodní baterie Eurodisc Joystick
Koupelny

Luxus v koupelně dostupný každému

Nová vodovodní baterie Eurodisc Joystick firmy GROHE kombinuje pohodlné ovládání se špičkovým designem.

Nové baterie GROHE – bezkonkurenční šíře designu a výšky kohoutku pro lepší výběr, pohodlí a funkčnost.
Koupelny

Baterie do každé koupelny: od nejmenších po největší

Široká nabídka je klíčem ke spokojenosti každého zákazníka. Každá domácnost má jiné uspořádání a požadavky, ať jde o lehkost ovládání pro seniory, či dosah pro malé děti. Ať potřebujete naplnit vysokou vázu, či si opláchnout vlasy nad umyvadlem, flexibilní baterie rozhoduje o vaší spokojenosti a pohodě.

Koupelny

Vodovodní baterie Chrome – sázka na jistotu

Představují to nejlepší z nabídky baterií RAVAK. Svým geniálně jednoduchým designem a spolehlivou funkčností vytvoří základ každé komfortní koupelny.

Kuchyně

Krásné a šetrné kuchyňské baterie

Jejich funkce je čistě praktická, ale přesto umí uchvacovat svými ladnými křivkami a nápaditým designem. Kuchyňské baterie nejsou jen krásné, ale dnes už umí i šetřit, míchat vodu na přesně stanovenou teplotu a díky důmyslným […]

Kuchyně

Kuchyňský dřez korunovaný baterií

Zatímco varné centrum je symbolem kumštu a finálních příprav gurmánských dobrot, hygienická a očistná zóna, tedy dřez korunovaný baterií, v popularitě trochu pokulhává. Věnujeme se zde totiž neoblíbeným přípravným či úklidovým činnostem. Exotické ovoce si tak často oplachujeme […]